Lai izskatītos un justos labāk un skaistāk, mums jāatceras, ka ne viss, ko mēs darām, var būt labs mūsu izskatam un veselībai. Ir dažas lietas, kas mums vienmēr jāatceras, lai izskatītos satriecoši:

- Nevajadzētu iet gulēt, nenomazgājot no sejas kosmētiku - šādi grēkojam, kad slinkums vakarā ņem virsroku. Tikai regulāra nakts sejas ādas kopšana ir svaiga un pārsteidzoši laba izskata atslēga.

- Kad esat noguris, neberzējiet acis. Tad plakstiņu maigā āda tiek ievērojami izstiepta, kas noved pie grumbu parādīšanās.

- Neslēpiet pūtītes zem maskējošiem līdzekļiem - āda kļūst vēl netīrāka un jutīgāka. Nevajadzētu pašiem izspiest pūtītes. Tas var izraisīt papildu iekaisumu un citas problēmas.

- Nav ieteicams blondus matus strauji pārkrāsot tumšos - tas ir kaitīgi ne tikai matiem, bet arī ne vienmēr ir piemēroti sejas ādas tipam.

- Nav ieteicams bieži veidot stīvas frizūras, kas fiksētas ar matu laku - galvas āda un mati kļūst ļoti noguruši, kas var izraisīt matu izkrišanu.

- Nevajadzētu iet karstā vannā ilgāk par 15 minūtēm - āda izžūst, kļūst mazāk elastīga, ātri noveco.

- Lasot vai rakstot, nevajadzētu nolaist galvu uz krūtīm, tas veicina dubultzoda parādīšanos.

- Nevajadzētu atrasties saulē bez saulesbrillēm, tas paātrina plakstiņu delikātās ādas novecošanās procesu.

- Nevajadzētu peldēties ūdenī, kas satur sāli vai hloru, bez gumijas cepurītes - jūsu mati kļūs trausli un zaudēs pievilcīgu izskatu.

Atcerieties šos vienkāršos noteikumus, un būsiet patīkami pārsteigts par rezultātu.