Lai izskatītos un justos labāk un skaistāk, mums jāatceras, ka ne viss, ko mēs darām, var būt labs mūsu izskatam un veselībai. Ir dažas lietas, kas mums vienmēr jāatceras, lai izskatās satriecoši:

- Jūs nevarat iet gulēt, nenomazgājot seju no sejas - tas ir lielākais grēks. Tikai regulāra nakts sejas ādas kopšana ir svaiga un pārsteidzoša izskata atslēga.

- Kad esat noguris, jūs nevarat noberzt acis. Tātad plakstiņu maigā āda ir ievērojami izstiepta, kas noved pie grumbu parādīšanās.

- Jūs nevarat aizsegt pūtītes ar maskējošiem līdzekļiem - āda kļūst vēl netīrāka un sāp. Arī jūs nevarat izspiest pūtītes. Tas var izraisīt papildu iekaisumu un citas problēmas.

- Nav ieteicams blondos matus nekavējoties pārkrāsot tumšos - tas ir kaitīgs ne tikai matiem, bet arī nav piemērots sejas ādas tipam.

- Jūs katru dienu nevarat valkāt saspringtas frizūras - galvas āda un mati ir ļoti noguruši, kas var izraisīt matu izkrišanu.

- Jūs nevarat lietot karstu vannu ilgāk par 15 minūtēm - āda izžūst, kļūst mazāk elastīga, ātri noveco.

- Lasot vai rakstot, jūs nevarat nolaist galvu uz krūtīm, tas veicina dubultzoda parādīšanos.

- Jūs nevarat atrasties saulē bez saulesbrillēm, tas paātrina plakstiņu delikātās ādas novecošanās procesu.

- Jūs nevarat peldēties ūdenī, kas satur sāli vai hloru, bez gumijas vāciņa - jūsu mati kļūst trausli un zaudē pievilcīgu izskatu.

Atcerieties šos vienkāršos noteikumus, un jūs būsiet patīkami pārsteigts par rezultātu.