Menu
Your Cart

Cocoa Brown by Marissa Carter ķermeņa skrubis Tough Stuff 3 in 1 Body Scrub 200ml

Cocoa Brown by Marissa Carter ķermeņa skrubis Tough Stuff 3 in 1 Body Scrub 200ml
Cocoa Brown by Marissa Carter ķermeņa skrubis Tough Stuff 3 in 1 Body Scrub 200ml

AKCIJA!!!

Standarta cena: 10.95


Ķermeņa skrubis

Zīmols: Cocoa Brown by Marissa Carter

Ražots: Īrijā

Nesatur parabēnus

5.90€
Bez PVN: 4.88€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 013905

Tough Stuff 3 in 1 Body Scrub

200ml

Ķermeņa skrubis, kas padara ādu zīdaini mīkstu

Īpaši spēcīgs ķermeņa skrubis, kas lieliski piemērots lietošanai uz kājām, potītēm, ceļgaliem, elkoņiem un rokām. 

Sagatavo ādu pirms Cocoa Brown pašiedeguma līdzekļu lietošanas, attīra ādu, notīra iepriekš lietoto pašiedeguma produktu paliekas. Padara ādu zīdaini mīkstu.

Piemērots izmantošanai arī kā ierastu ķermeņa skrubi.

Lietošana: Var izmantot gan uz sausas, gan slapjas ādas. Rūpīgi un maigi iemasēt ādā ar riņķveida kustībām. Noskalot, kad ir pabeigta ādas attīrīšana. Skrubi var izmantot 2-4 reizes nedēļā. Pēc pīlinga āda noteikti ir jāmitrina. Starp pīlingu un pašiedeguma līdzekļa lietošanu jābūt vismaz 24 stundu ilgam starplaikam. 24-48 stundas pirms lietošanas veikt alerģijas testu.

 

Kvalitatīvie Cocoa Brown pašiedeguma produkti no Īrijas nodrošina glītu un dabiska izskata iedegumu.

Visiem Cocoa Brown sērijas produktiem ir patīkams un svaigs tropu ziedu aromāts. Tie nesatur parabēnus, ir maigas iedarbības, tādēļ ir piemēroti arī jutīgai ādai.

Cocoa Brown pašiedeguma produktus ir ērti lietot, tie ātri nožūst, nepadara ādu lipīgu un oranžu. Rezultāts ir viendabīgs un dabisks.

Zīmola radītāja, jaunā un talantīgā Marisa Kārtere (Marissa Carter) izveidoja Cocoa Brown kā start-up uzņēmumu, iegūstot 2013. gadā Īrijas labākā start-up uzņēmēja godalgu. Marisa patiesi ir likusi pamatu kam nozīmīgam - tieši viņa aizsāka konturēšanu jeb tonturēšanu ar pašiedeguma produktiem. Šī popularitāti ieguvusī tehnika ļauj izcelt tavus glītos sejas vaibstus.

Cocoa Brown produktu lielas cienītājas ir arī pamanāmās sabiedrības dāmas Hloja Kardašjana (Khloe Kardashian) un Kailija Dženere (Kylie Jenner), kas ir slavenas ar glītu iedegumu visa gada garumā.

Nu vari arī Tu izcelties ar glīti zeltainu vai šokolādes brūnu iedegumu visa gada garumā. No plašā produktu klāsta ikviens atradīs sev piemērotu līdzekli.