Menu
Your Cart

Kokosriekstu vasks RICA, 400ml

Kokosriekstu vasks RICA, 400ml
Kokosriekstu vasks RICA, 400ml

AKCIJA!!!

Standarta cena: 7.60Piemērots: ļoti sausai ādai

Ražots: Itālijā

5.90€
Bez PVN: 4.88€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: ERICA29

Īpaši maigs krēmveida vasks. Tā sastāvā esošais titāna dioksīds un kokosriekstu eļļa ļauj izvairīties no ādas apsārtuma pat visjutīgākajās ķermeņa zonās. Vasks viegli uzklājas uz ādas, ir padevīgs un elastīgs. Veicot regulāru depilāciju, matiņi ataug retāki un vājāki.

Kokosriekstu  eļļa labi pazīstama ar savu barojošo, mitrinošo un mīkstinošo iedarbību. Kokosriekstu aromāts rada relaksējošu un eksotisku atmosfēru. Titāna dioksīds piešķir vaskam krēmveida konsistenci un padara to ļoti maigu, samazina apsārtumu pat visjutīgākajās vietās. Krēmveida un samta tekstūra atvieglo uzklāšanu un garantē lielisku saķeri, padarot vaksācijas procesu mazāk sāpīgu. Cinka oksīds: ļoti svarīgas sastāvdaļas, pateicoties tās absorbējošajām un nomierinošajām īpašības, kā arī ar katru reiz ļauj sasniegt maksimāli labus rezultātus. Bišu vasks: dabīga kosmētikas sastāvdaļa, kas bagāta ar minerālsāļiem un proteīniem. Tā garantē aizsardzību, baro un mitrina. Augu eļļu maisījums: tā ir Ricas patentētā formula. Tā baro un mitrina ādu pēc depilācijas un nodrošina vasku ar izcilām elastīgām īpašībām, padarot to maksimāli maigu ādai. Kolofoniju nesaturošs. Kolofonijs ir spēcīga ādu kairinoša viela, ko nereti satur depilācijas produkti.

Sastāvdaļas: kokosriekstu eļļa, titāna dioksīds, cinka oksīds, bišu vasks, augu eļļu maisījums, kolofoniju un krāsvielas nesaturošs; Īpaši piemērots: visiem ādas tipiem, bet īpaši ieteicams ļoti sausai ādai; Rezultāti: veiksmīgi likvidē matiņus, atjauno, attīra, mitrina, mīkstina un baro ādu.