Menu
Your Cart

NATURTINT noturīga matu krāsa bez amonjaka - 6G DARK GOLDEN BLONDE

NATURTINT noturīga matu krāsa bez amonjaka - 6G DARK GOLDEN BLONDE
NATURTINT noturīga matu krāsa bez amonjaka - 6G DARK GOLDEN BLONDE

AKCIJA!!!

Standarta cena: 10.65
Tonis: 6G - tumši zelta blonds

Ražots: Spānija

Tilpums
Tilpums165ml
9.45€
Bez PVN: 7.81€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: ENT322

Maksimāli kopjoša, noturīga, amonjaku nesaturoša matu krāsa ar ekoloģiskām augu sastāvdaļām, kas aizsargā matus un galvas ādu.

Mēs zinām, ka nav labākas noturīgās, kopjošās matu krāsas!

Skaisti mati tik ļoti rotā sievieti! Bet tikai veseli mati izskatās skaisti. Parastajās matu krāsās ir ārkārtīgi agresīvas vielas, kas bojā matus. Diemžēl pēc kāda laika pat skaistākie mati zaudē spīdumu un paliek sausi.

Amonjaks ir viskaitīgākā viela matiem, tāpēc kopjošās matu krāsas tiek izgatavotas bez tā. Kopjošas - ne tikai bez amonjaka. NATURTINT® piedāvā daudz vairāk. Ekonomiskā NATURTINT® krāsa ir viena no tīrākajām noturīgajām krāsām pasaulē. Pašlaik nav izstrādātas citas noturīgās krāsas, kas saturētu mazāk ķīmisku vielu nekā NATURTINT®.

Tā nesatur amonjaku, rezorcīnu, parabēnus, DEA, silikonus, parafīnu, minerāleļļas, smago metālu atlikumus, SLS, formaldehīda atvasinājumus un mākslīgos aromatizētājus.

Efektivitāte - 100% nokrāso sirmos matus.

Parādiet NATURTINT® krāsu savam frizierim. Profesionāļi ir pārsteigti, ka produkts ar tik tīru sastāvu var tik efektīvi krāsot!

NATURTINT® - bagātīgs sastāvs!
   • Izmantotās krāsvielas ir no vistīrākās - farmaceitiskās - kategorijas.
   • Galvenā krāsvielu sastāvdaļa no sojas palielina lipīdu saturu un aizsargā galvas ādu.
   • Pētījumi liecina, ka tajā esošais hidrolizētais kviešu proteīns samazina matu lūšanu līdz pat 80%.
   ♦ Keramīdi palīdz nodrošināt, ka matu šķiedras ir gludas un mīkstas, tās tiek apgādātas ar mitrumu.
   ♦ Baltās limnantes sēklu eļļas un sojas ekstrakta kombinācija aizsargā galvas ādu krāsošanas laikā, samazina sausumu.
   • Tiek izmantots tikai minimālais nepieciešamais peroksīda daudzums.
   ♦ Kukurūzas un auzu ekstrakti iekļūst matu dziļākajos slāņos, tāpēc krāsa saglabājas ilgi un neizbalē.

Lai krāsojums būtu noturīgs, matiem ir jāuzņem krāsa no iekšpuses. Lai krāsa dziļāk iekļūtu matos, lielākajā daļā matu krāsu tiek izmantotas agresīvas ķīmiskas vielas. NATURTINT® krāsa maigi paver matu šķiedras, ļaujot krāsai iekļūt matos un aizver šķiedras ar pH palīdzību, tādējādi saglabājot veselīgu matu ārējo slāni.

Apskatot citu ražotāju matu krāsošanas komplektu, papildus pašai krāsai parasti varat atrast kondicionieri. Retos gadījumos papildus būs pievienots šampūns vai kāds cits līdzeklis.
NATURTINT® iepakojumā ir:
• Krāsas pudele (60 ml)
• Aktivizētāja pudele (60 ml)
- krāsu aizsargājošs šampūns (15 ml),
- krāsu nostiprinošs kondicionieris (15 ml),
• Intensīvs „Anti-ageing CC“ ūdensizturīgs krēms pret matu novecošanos (15 ml)
• aizsargcimdi,
• lietošanas instrukcija.

Tā nav tikai matu krāsa. NATURTINT® ar 28 krāsu paleti – komplekss līdzeklis, kas aktīvi iedarbojas visos matu krāsošanas posmos.

Viegli lietojama, patīkami eļļaina krāsas tekstūra, viegli uzklājama uz matiem; Aktivizētāja krēmīgā konsistence novērš pilēšanu un notecēšanu. Krāsai ir viegls aromāts, tā neizraisa niezi, nesausina matus. Tikai izmēģiniet to! Atšķirība ir jūtama jau pēc pirmās krāsošanas.

Patīkami pamanīt dabīgo, tajā pašā laikā bagātīgo matu krāsu un spīdumu. Mati kļūst stipri un maigi. Tonis ilgstoši saglabājas arī fiksējošā šampūna un kondicioniera dēļ. Mēs novērojam acīmredzamu matu un galvas ādas stāvokļa uzlabošanos jau pēc pirmās krāsošanas.

Ņemiet vērā, ka ir īpaši svarīgi lietot visus līdzekļus, lai iegūtu vislabāko efektu un saglabātu toni. Ir nepieciešams lietot šampūnu un kondicionieri (fiksatoru), lai, kopīgi iedarbojoties, tie aizvērtu matu šķiedras, nostiprinātu krāsu un saglabātu to uz ilgu laiku.
Piezīme: šampūna un kondicioniera NATURTINT® matu krāsas iepakojumā parasti pietiek 2–3 reizēm, „Anti-ageing CC“ krēma vismaz 4 reizēm.
Ar vienu krāsas iepakojumu var pietikt gariem matiem, īsiem - parasti pietiek divām krāsošanas reizēm.

Dermatologu testēta. Piemērota vegāniem. Nav testēts uz dzīvniekiem.