Menu
Your Cart

Olīveļļas vasks RICA, 400ml

Olīveļļas vasks RICA, 400ml
Olīveļļas vasks RICA, 400ml

AKCIJA!!!

Standarta cena: 7.60
Piemērots: ļoti sausai ādai

Ražots: Itālijā

5.90€
Bez PVN: 4.88€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: ERICA27

Unikālā vaska sastāvā esošais cinka oksīds un olīveļļa efektīvi mīkstina un baro pat visjutīgāko ādu. Cinka oksīdam piemīt savelkošas īpašības, savukārt olīveļļa ir dabisks ādas mīkstinātājs.

Olīveļļa pazīstama ar savām mitrinošajām, barojošajām un mīkstinošajām īpašībām. Lielisks antioksidants. Titāna dioksīds piešķir vaskam krēmveida konsistenci un padara to ļoti maigu, samazina apsārtumu pat visjutīgākajās vietās. Krēmveida un samta tekstūra atvieglo uzklāšanu un garantē lielisku saķeri, padarot vaksācijas procesu mazāk sāpīgu. Cinka oksīds: ļoti svarīgas sastāvdaļas, pateicoties tās absorbējošajām un nomierinošajām īpašības, kā arī ar katru reiz ļauj sasniegt maksimāli labus rezultātus. Bišu vasks: dabīga kosmētikas sastāvdaļa, kas bagāta ar minerālsāļiem un proteīniem. Tā garantē aizsardzību, baro un mitrina. Augu eļļu maisījums: tā ir Ricas patentētā formula. Tā baro un mitrina ādu pēc depilācijas un nodrošina vasku ar izcilām elastīgām īpašībām, padarot to maksimāli maigu ādai. Kolofoniju nesaturošs. Kolofonijs ir spēcīga ādu kairinoša viela, ko nereti satur depilācijas produkti.

Sastāvdaļas: olīveļļa, titāna dioksīds, cinka oksīds, bišu vasks, augu eļļu maisījums, kolofoniju nesaturošs; Īpaši piemērots: sausai un jutīgai ādai; Rezultāti: nodrošina efektīvu un ilgstošu mitrināšanu pat visjūtīgākajai un sausākajai ādai.