Menu
Your Cart

Rozā vasks ar titāna dioksīdu RICA, 400ml

Rozā vasks ar titāna dioksīdu RICA, 400ml
Rozā vasks ar titāna dioksīdu RICA, 400ml

AKCIJA!!!

Standarta cena: 7.60
Piemērots: Normālai ādai

5.90€
Bez PVN: 4.88€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: ERICA33

Augstvērtīgs krēmveida vasks rozā krāsā. Vaska sastāvā ir titāna dioksīds, kas ļauj izvairīties no ādas apsārtuma pat visjutīgākajās ķermeņa zonās.

Titāna dioksīds piešķir vaskam krēmveida konsistenci un padara to ļoti maigu, samazina apsārtumu pat visjutīgākajās vietās. Krēmveida un samta tekstūra atvieglo uzklāšanu un garantē lielisku saķeri, padarot vaksācijas pocesu mazāk sāpīgu.

Cinka oksīds: ļoti svarīgas sastāvdaļas, pateicoties tās absorbējošajām un nomierinošajām īpašības, kā arī ar katru reiz ļauj sasniegt maksimāli labus rezultātus.

Bišu vasks: dabīga kosmētikas sastāvdaļa, kas bagāta ar minerālsāļiem un proteīniem. Tā garantē aizsardzību, baro un mitrina.

Augu eļļu maisījums: tā ir Ricas patentētā formula. Tā baro un mitrina ādu pēc depilācijas un nodrošina vasku ar izcilām elastīgām īpašībām, padarot to maksimāli maigu ādai.

Kolofoniju nesaturošs. Kolofonijs ir spēcīga ādu kairinoša viela, ko nereti satur depilācijas produkti.

Sastāvdaļas: titāna dioksīds, cinka oksīds, bišu vasks, augu eļļu maisījums, kolofoniju nesaturošs; Īpaši piemērots: normālai ādai; Rezultāti: vaskam ir pretiekaisuma iedarbība, ādu mīkstinošs un nomierinošs efekts, tas ļauj izvairīties no apsārtuma pat visjūtīgākajās ķermeņa zonās.