Menu
Your Cart

St.Moriz Professional Tanning Mousse Dark - Paštonējošas putas tumšam iedegumam

St.Moriz Professional Tanning Mousse Dark - Paštonējošas putas tumšam iedegumam
St.Moriz Professional Tanning Mousse Dark - Paštonējošas putas tumšam iedegumam

AKCIJA!!!

Standarta cena: 7.65Paštonējošas putas ar olīvu pienu un E vitamīnu

Iedeguma tonis: tumšs

Ražots: Lielbritānijā

Tilpums
Tilpums200ml
5.90€
Bez PVN: 4.88€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: E350268

Vieglas struktūras, samtainas paštonējoša iedeguma putas, kas piešķir burvīgu, tumšu iedeguma toni. Piemērotas sejai un ķermenim. Ātri žūst.

Neatstāj strīpas un pleķus. Atkārtotas uzklāšanas reizes nodrošinās intensīvāku un tumšāku iedegumu. Satur vitamīnu E un olīvu pienu.

Dermatoloģiski pārbaudīts.

Lietot uz tīras sejas un ķermeņa ādas. 

Lietot ST. MORIZ Self Tan Applicator Mitt cimdu. 

Optimāla rezultāta iegūšanai var atstāt līdzekli iedarboties uz nakti. 

Izvairieties no saskares ar acīm, sargājiet uzacu un matu augšanas līniju.

LIETOŠANA. Iegūstiet vislabāko rezultātu, sekojot šiem soļiem. Notīriet ādu ar ST. Moriz ādas skrubi, samitriniet ķermeņa jutīgās zonas (ceļus, pēdas, elkoņus un potītes) ar ST. Moriz mitrinātāju bez eļļas un ļaujiet ādai nožūt. Vienmēr lietojiet uzklāšanas cimdu, lai nesasmērētu plaukstas. Sakratiet aizvērtu iepakojumu un uzklājiet nelielu daudzumu putu uz cimda. Ar apļveida kustībām uzklājiet putas ķermenim un sejai. Lai izvairītos no līnijām uz ceļiem un elkoņiem, uzklāšanas laikā tos salieciet. Putas iedarbojas 4-6 stundu laikā; šajā periodā izvairieties no kontakta ar ūdeni, ziepēm, neuzklājiet citus produktus ādai. Noskalojiet ar remdenu ūdeni, neizmantojot šampūnu, ziepes vai dušas želeju.

Iedeguma noturība - apmēram nedēļa, pēc tam pakāpeniski iedegums pazūd. Var lietot atkārtoti, lai iegūtu noturīgāku un tumšāku iedeguma toni.

Pēc lietošanas notīrīt uzgali. Uzglabāt vēsā vietā. Karstā laikā pēc iepakojuma atvēršanas ieteicams uzglabāt ledusskapī. 

Derīguma termiņš – skatīt uz iepakojuma.