Menu
Your Cart

Trind Keratin Nail Restorer - Nagu atjaunošanas līdzeklis

Trind Keratin Nail Restorer - Nagu atjaunošanas līdzeklis
Trind Keratin Nail Restorer - Nagu atjaunošanas līdzeklis

Ražots: Nīderlande

Tilpums
Tilpums9ml
10.96€
Bez PVN: 9.06€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: T005928

Keratīna atjaunošanas līdzeklis TRIND Keratin Nail Restorer bojātiem, jutīgiem un novājinātiem nagiem. Intensīvi mitrina, stiprina un atjauno nagus. Ideāls pēc mākslīgo nagu izmantošanas.

Īpašības:

TRIND Keratin Nail Restorer ir balzams ar augstu keratīna koncentrāciju. Iekļūst dziļi nagu plāksnītēs, atjaunojot keratīna slāni un nostiprinot nagu struktūru. Intensīvi mitrina un atjauno nagu mitruma līdzsvaru.   

Ideāls bojātu nagu plāksnīšu atjaunošanai pēc visu veidu mākslīgo nagu izmantošanas. Lai sasniegtu optimālus rezultātus, TRIND Keratin Nail Restorer ieteicams lietot kopā ar TRIND Keratin Nail Protector.

Lietošanas ieteikumi:

Četras nedēļas ik dienu uzklājiet vienu kārtu TRIND Keratin Nail Restorer uz tīriem un sausiem nagiem. Lai uzturētu nagus labā stāvoklī, turpiniet lietot atjaunošanas līdzekli ne retāk kā reizi nedēļā.

Izmantojot atjaunošanas līdzekli kopā ar TRIND Keratin Nail Protector nagu stiprināšanas līdzekli, vispirms uzklājiet atjaunošanas līdzekli TRIND Keratin Nail Restorer, paturiet 1-2 minūtes, iemasējiet nagos. Pēc tam uzklājiet keratīna stiprināšanas līdzekli TRIND Keratin Nail Protector.