Menu
Your Cart

Trind Nail Repair Matt - Nagu stiprināšanas līdzeklis, matēts

Trind Nail Repair Matt - Nagu stiprināšanas līdzeklis, matēts
Trind Nail Repair Matt - Nagu stiprināšanas līdzeklis, matēts

Ražots: Nīderlande

Tilpums
Tilpums 9ml
10.96€
Bez PVN: 9.06€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: T100050

Matētais nagu stiprināšanas līdzeklis TRIND Nail Repair Matt novājinātiem, plāniem un trausliem nagiem.  Nieka divu nedēļu laikā padarīs Jūsu nagus skaistus un spēcīgus. Ideāls vīriešiem un tiem, kas nevēlas krāsotus nagus, vai kam tādi nedrīkst būt.

Īpašības:

Nagu stiprināšanas līdzeklis TRIND Nail Repair Matt rada ideālu līdzsvaru starp keratīnu un nagu dabisko mitrumu, padarot nagus stiprus un vienlaikus elastīgus. Unikālā proteīna molekulu adhēzijas formula nagu plāksnītēs izveido stingru keratīna struktūru, saglabājot to dabisko mitrumu.

Matēto stiprināšanas līdzekli ieteicams lietot, lai pirmās divas nedēļas intensīvi ārstētu plānus un novājinātus nagus. Stiprināšanas līdzekļa lietošana kombinējot to ar TRIND Nail Balsam ļaus Jums sasniegt optimālus rezultātus.

Lietošanas ieteikumi:

Divas nedēļas ik dienu uzklājiet nagiem vienu kārtu stiprināšanas līdzekļa TRIND Nail Repair Matt, pirms tam ar bezacetona šķidrumu nagu lakas noņemšanai TRIND Nail Polish Remover notīrot iepriekšējo līdzekļa slāni. Stiprināšanas līdzekli turpiniet lietot reizi nedēļā, līdz nagi ir pilnībā atjaunojušies.

Lietojot nagu stiprināšanas līdzekli kopā ar nagu balzamu TRIND Nail Balsam, vispirms ir jāuzklāj balzams, jāpatur 1-2 minūtes, jāiemasē nagos un pēc tam jāuzklāj stiprināšanas līdzeklis.