Menu
Your Cart

Vasks ar argāna eļļu RICA, 400ml

Vasks ar argāna eļļu RICA, 400ml
Vasks ar argāna eļļu RICA, 400ml

AKCIJA!!!

Standarta cena: 7.60
Piemērots: jūtīgai ādai

Ražots: Itālijā

5.90€
Bez PVN: 4.88€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: ERICA38

Pateicoties argana eļļas mitrinošajām īpašībām, vasks maigi atbrīvo ādu no liekajiem matiņiem, padarot to maigu un glāsmainu. Ieteicams visiem ādas tipiem, lieliski piemērots arī jūtīgai ādai. Klājas viegli un ir vidēji plāns. Saudzīgs ādai, līdz ar ko nerada lieku ādas kairinājumu un ja pēc vaksācijas rodas apsārtums, tas pāriet divu stundu laikā. Vasks nesatur kolofoniju, mākslīgas krāsvielas un smaržvielas. Vaska pārpalikumu noņemšanai, ādas mitrināšanai un nomierināšanai iesakām lietot losjonu vai emulsiju ar argana eļļu pēc vaksācijas.

Arganas eļļa ir tik dabīga,ka Jūs to varat pat ēst!

Tad kāpēc tērēt naudu par vaksācijas līdzekļiem,kas satur tik daudz toksisku un ādai nevēlamu vielu, ja tajā pat laikā varat lutināt savu ādu ar produktu, kas ir radīts no tik dabīgām izejvielām, ka tās ir pat iespējams ēst. Tāpat arī āda-vislabāk āda absorbē tos produktus, kas tai ir tīkami.

Argānas eļļa dabiskā veidā aizsargā Jūsu ādu! Šis produkts ir izteikti atbilstošs vasarai!

Ikdienā āda atspoguļo mūsu dienas ritmu-uz to atstāj iespaidu smēķēšana, neveselīga pārtika, saules ietekme, nepareiza kopšana... Lai gan Jūs ne vienmēr varat novērst jau radušos kaitējumus, taču varat pasargāt no jauniem, izceļot savas ādas labākās īpašības. Cilvēki, kas lieto produktus ar arganas eļļu, neapšaubāmi novērtē tās labākās īpašības - pasargāt no turpmāku bojājumu rašanās un bagātīgi mitrināt.

pēc gan samierināties ar sintētiku?

Arganas eļļa tās dabiskajā veidā satur daudz noderīgu vielu, kuras lielākoties, ķīmiski tiek sintizētas un pievienotas augstas klases kosmētiku sastāvos, lai veicinātu pretnovecošanās iedarbību.

Kā jau noskaidrojām, arganas eļļas galvenās īpašības ir ādas dziedēšana un pasargāšana no dehidrācijas, kas lielākoties ir galvenā pazīme ādas novecošanās un elastības zuduma procesos. Augstais tokoferola (E vitamīns) līmenis eļļas sastāvā ir spēcīgs antioksidants, kas palīdz ādai cīnīties ar brīvajiem radikāļiem. Brīvie radikāļi atstāj graujošu ietekmi uz ādas šunām, taču, lietojot argana eļļu āda kļūst ievērojami mīkstāka un gludāka, uzlabojas tās ārējais izskats.

Paskatīsimies, ko RICA laboratorija saka par argana eļļu!?

Ir vienkārši tīras un parastas eļļas, bet arganas eļļa ir reāls uzturvielu perforators. Īsāk sakot,tā ir vismitrinošākā no eļļām, turklāt tai piemīt spēja mazināt UV staru negatīvo ietekmi.

Argānas eļļas sastāvā ir apbrīnojami daudz E-vitamīna (tokoferols), kas ir spēcīgs antioksidants. Arī dabiskajā veidā E vitamīns ir sastopams ādā, tas pilda barjerfunkciju un pasargā ādu no mitruma zaudēšanas. Kļūstot vecākiem un pakļaujot ādu saules ietekmei, mēs šo barjeru pamazām noārdam, līdz ar ko izraisam mitruma zaudēšanu. Daudzi ādas kopšanas līdzekļi satur sintētisko E-vitamīnu, kas mīkstina un palīdz saglabāt mitruma līmeni, taču tas pat ne tuvu nesniedz tādu rezultātu kā dabīgas izcelsmes E-vitamīns.

Ēteriskās taukskābes ir vēl viens komponents ar ko piesātināta arganas eļļa. Ir zinātniski pierādīts, ka tās ir labi lietot ne tikai iekšķīgi, bet arī smērēt uz ādas. Ja taukskābju organismā nav pietiekami daudz, āda var kļūt sausa, zvīņaina un lobīties. Ēteriskajām taukskābēm piemīt pretiekaisuma iedarbība, tās atjauno ādas jaunklīgo izskatu, palīdz to dziedēt. UV stari samazina arī  taukskābju dabīgo daudzumu ādā un ir pierādīts, ka argana eļļas ārīga lietošana palīdz ne tikai saules bojātai ādai, ir lielisks ādas pretnovecošanās līdzeklis, bet arī palīdz samazināt jau esošas rētas.

Argana eļļa ir bagāta ar karotīnu, kas tāpat atrodams dažādos ar A vitaīnu piesātinātos augļos un dārzeņos. A vitamīns, kas pazīstams arī kā retinols, it īpaši pēdējo gadu laikā izpelnījies lielu atzinību skaistumkopšanas nozarē. Tas ir efektīvs pretnovecošanās līdzeklis, palīdz aizsargāt ādu no saules kaitīgās ietekmes un novērst kaitējumu, kas jau radies, tāpat tas piešķir ādai veselīgu toni un starojumu.

Pieejami sekojoši RICA vaski vaksācijai

 

Klasiskais RICA vasks vaksācijai

•RICA azulēna vasks

•RICA hlorofila vasks

•RICA rozā vasks ar titāna dioksīdu

•RICA medus vasks

•RICA cukura vasks

Maigais RICA vasks 

•RICA mandeļu vasks

•RICA baltās šokolādes vasks

 

RICA Vasks jutīgai ādai

•RICA piena vasks

•RICA alvejas vasks

•RICA olīveļļas vasks

 

RICA Augļu vaski vaksācijai

•RICA citronu vasks

•RICA zemeņu vasks 

•RICA kokosriekstu vasks

•RICA apelsīnu vasks

•RICA banānu vasks

•RICA zaļo ābolu vasks

 

Cietais RICA brazīļu vasks

•RICA avokado vasks bikini vakcācijai

•RICA medus vasks

 

Ieteikumi vaksācijas veikšanai:

- Nedrīkst veikt vaksāciju tajā pašā dienā, kad veikts ķīmiskais pīlings, apmeklēta sauna vai solārijs.

- Vaksāciju nav ieteicams veikt, ja uz ādas ir brūces, nobrāzumi vai apdegumi.

- Varikozu vēnu gadījumā ieteicams izmantot vasku zemā temperatūrā

- RICA vasku nav ieteicams likt uz ādas veidojumiem (kārpām, izaugumiem u.c.).

 

 

RICA vasku veidi:

 

RICA šķidrais vasks 400/800ml bundžās

Šķidrais RICA vasks bundžās jāsilda RICA sildītājā līdz 60-70 grādiem. Vasku jāklāj ar špāteli ļoti plānā kārtā matiņu augšanas virzienā. Kad vasks sacietējis, to noplēš ar depilācijas papīru pretēji matiņu augšanas virzienam. Jaāuzmanās, lai RICA vasks netiktu uzklāts pārāk biezā kārtā, jo tad, iespējams, vaksācijas process var būt sāpīgs un netiks noplēsti visi matiņi.

RICA vaksācijas vaskus nedrīkst turēt uz ādas pārāk ilgi, pretējā gadījumā tie atdziest un vaksācijas process ir nepatīkamāks. Pēc vaksācijas procedūras RICA vasku var noņemt ar RICA losjonu pēc vaksācijas vai eļļu. 

RICA cietais brazīļu vasks 400/800ml bundžās

RICA cietais brazīļu vasks ir ideāli piemērots bikini un padušu vaksācijai. Šim vaskam ir aizsargājošs, mitrinošs un ādu nomierinošs efekts. RICA cietā brazīļu vaska sastāvā ir avokado sviesta ekstrakts. Cietais brazīļu vasks maigi rūpējas par ādu, un tā sastāvā ir A, E un D vitamīni,

RICA šķidrais vasks kasetēs 100ml

RICA sķidrais vaksācijas vasks kasetēs/kapsulās jākarsē kapsulu sildītājā apmēram 15-20 minūtes. RICA vaski jāklāj matiņu augšanas virzienā un jāplēš pretēji matiņu augšanas virzienam. Pēc vaksācijas procedūras RICA vasku var noņemt ar RICA losjonu pēc vaksācijas vai eļļu. ATCERIETIES - veicot vaksāciju, kapsulu sildītājs obligāti jāatvieno no strāvas padeves!

 

RICA ir viens no pazīstamākajiem vaksācijas produktu ražotājiem Eiropā. RICA vaski ieguvuši labu reputāciju ar savu augsto kvalitāti, ērto lietošanu un kvalitatīvajām sastāvdaļām, kas izmantotas vasku ražošanā.

Visi RICA produkti ir pārbaudīti un testēti RICA zinātniskajās laboratorijās. RICA vaksācijas vaski ieguvuši plašu atpazīstamību arī Latvijā.