Menu
Your Cart

OLLIN Keratine Royal Treatment Set - Komplekts matu atjaunošanai ar keratīnu

OLLIN Keratine Royal Treatment Set - Komplekts matu atjaunošanai ar keratīnu
OLLIN Keratine Royal Treatment Set - Komplekts matu atjaunošanai ar keratīnu
35.39€
Bez PVN: 29.25€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 390824

4 Etapu procedūra bojātu, sausu un trauslu matu atjaunošanai. Matu atjaunošana ar keratīnu. Salona procedūra matu skaistumam un veselībai ir kļuvusi vienkārša un pieejama izmantošanai mājās. Komplekts KRT ietver četrus unikālus produktus, kuru apjoms ir paredzēs vairākām procedūrām. Četri vienkārši kopšanas etapi sniedz matiem dzīvības spēku un lielisku spīdumu. Augstais keratīna saturs KRT kompleksā ļauj ātri atgriezt matiem skaistumu un veselību, pēc jebkura veida krāsošanas, kā arī pēc ķīmiskās taisnošanas vai ieveidošanas. Tikai viena KRT procedūra aizstās ikdienas atjaunojošās maskas pēc spilgtas saules vai jūras ūdens iedarbības.

Aktīvās sastāvdaļas: Hidrolizēts keratīns, kviešu proteīni, provitamīns B5, aminoskābes.

Komplektā ietilpst:

Attīrošs šampūns ar keratīnu, etaps Nr.1, 100 ml - speciālais šampūns radīts matu sagatavošanai tālākai atjaunošanas procedūrai. Maigi attīra matus un galvas ādu, mitrina un nodrošina aizsardzību.

Atjaunojošais serums, etaps Nr.2, 100 ml - nodrošina ātru un intensīvu matu atjaunošanos. Pastiprina matu izturību, izlīdzina kutikulu un nodrošina elastību. Tā rezultātā mati tiek pasargāti no kaitīgās apkārtējās vides iedarbības un krāsas zaudēšanas.

Bagātinošs balzāms ar keratīnu, etaps Nr.3, 100 ml - izveidots maksimālai matu piesātināšanai ar keratīnu. Intensīvi mitrina, nogludina kutikulu un nodrošina antistatisku iedarbību.

Spīdums ar keratīnu, etaps Nr.4, 100 ml - izsmidzināmais līdzeklis ar keratīnu piešķir matiem fenomenālu mirdzumu, kā arī izlīdzina matu struktūru un atvieglo ķemmēšanu.