Menu
Your Cart

Balzams trauku mazgāšanai ar glicerīnu, 500 ml

Balzams trauku mazgāšanai ar glicerīnu, 500 ml
Balzams trauku mazgāšanai ar glicerīnu, 500 ml
3.85€
Bez PVN: 3.18€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-balzams-traukiem

Balzams trauku mazgāšanai ne tikai lieliski attīra traukus no taukiem un citiem netīrumiem, bet arī ir ļoti maigs jūsu roku ādai. Mūsdienu formula satur dabisko alvejas želeju un glicerīnu, kuru dēļ tai ir mitrinoša, mīkstinoša, atjaunojoša un nomierinoša iedarbība uz ādu. Želeja satur efektīvus un vienlaikus ļoti maigus ādas mazgāšanas sastāvdaļass, tāpēc nesausina un nekairina roku ādu. To viegli nomazgāt bez atlikumiem, un tas neprasa bagātīgu trauku skalošanu ar ūdeni.

Lietošana: 1-2 pilienus produkta uzklāt uz mitras sūkļa, nomazgājiet traukus un noskalojiet zem tekoša ūdens vai izšķīdiniet 1 tējkaroti 5 litros ūdens, mazgāt traukus, noskalot ar ūdeni. Pievienojiet līdzekli pēc vajadzības atbilstoši trauku daudzumam, veidam.

Uzmanību! H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. P102 Sargāt no bērniem. P305 SASKARĒ AR ACĪM: P351 Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. P338 Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. P337 Ja acu iekaisums nepāriet: P313 Ja nokļūst saskarē vai saistīts: Lūdziet mediķu palīdzību. P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes. 
Sastāvdaļas: Aqua (Water), 5 - 15 % Anionic Surfactants, 5 - 15 % Nonionic Surfactants, <5 % Amphoteric Surfactants, Aroma, Glycerin, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Aloe Vera Gel, Colorants.