Menu
Your Cart

Traipu izvadītājs paklājiem un mēbelēm, 500 ml

Traipu izvadītājs paklājiem un mēbelēm, 500 ml
Traipu izvadītājs paklājiem un mēbelēm, 500 ml
5.84€
Bez PVN: 4.83€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-traiputir

Traipu tīrīšanas līdzeklis paredzēts manuālai paklāju, grīdas paklāju, mīksto mēbeļu apdarei, sienu tekstila apdares utt.tīrīšanai. Formula ar aktīvo skābekli ātri un efektīvi noņem taukus, putekļus, taukus, traipus no nikotīna, šokolādes, kafijas, ogām , sulas, flomasteriem, bērnu ēdiena, lodīšu pildspalvu un citu netīrumu tīīšanai. Neitralizē nepatīkamās smakas, tostarp no mājdzīvniekiem. Saglabā un atsvaidzina auduma krāsu, neatstāj svītras. Piemērots gan sintētiskiem, gan dabīgiem materiāliem. Var izmantot mēbeļu audumu tīrīšanai uz krēsliem, biroja krēsliem, automašīnu sēdekļiem.

Pielietojums: uzklājiet uz virsmas 5-10 minūtes, rūpīgi noberziet ar mitru sūkli, noņemiet atlikumus. Ja nepieciešams, atkārtojiet procedūru. Strādājot ar produktu, ieteicams lietot gumijas cimdus. Piesardzības pasākumi: turēt prom no pārtikas un bērniem nepieejamā vietā. Izvairieties no saskares ar acīm, ja nokļūst acīs, noskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Nelietot ādas, vilnas, samta, brokāta un zīda tīrīšanai. Pirms lietošanas uz nezināmām virsmām piemēram, vispirms izmēģiniet produktu neuzkrītošā vietā.

Uzmanību! H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. P102 Sargāt no bērniem. P264 Pēc izmantošanas kārtīgi nomazgāt. P280 Izmantot aizsargcimdus/ aizsargdrēbes/acu aizsargus/ sejas aizsargus P305 SASKARĒ AR ACĪM: P351 Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas
minūtes P338 Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot"" P337 Ja acu iekaisums nepāriet:  P313 Ja nokļūst saskarē vai saistīts: Lūdziet mediķu palīdzību. 
Sastāvdaļas: Aqua (Water), 15-30% hydrogen peroxide,<5%Nonionic Surfactants, phosphonates<5%, Dipropylene glycol monomethyl ether, Functional additives, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.