Menu
Your Cart

Bieza želeja traukiem, 500 ml

Bieza želeja traukiem, 500 ml
Bieza želeja traukiem, 500 ml
4.65€
Bez PVN: 3.84€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-bieza-zeleja

Bieza trauku mazgāšanas želeja ar patīkamu citrusaugļu aromātu ir mūsdienīgs rīks, kas ļauj ātri un viegli notīrīt traukus līdz dzirkstošam spīdumam. Novatoriskā prettauku tehnoloģija uzreiz noārda dažādas izcelsmes netīrumu un efektīvi darbojas pat aukstā un cietā ūdenī. Mūsdienu mazgāšanas līdzekļu sastāvdaļas veido biezas, pūkainas putas, kas palīdz viegli un ātri mazgāt traukus pat aukstā un cietā ūdenī, tiek pilnībā nomazgātas ar ūdeni un neatstāj svītras. Stiprināts formulas koncentrāts padara gēlu lietošanu ļoti ekonomisku.

Lietošana: 1-2 pilienus produkta uzklāt uz mitras sūkļa, nomazgājiet traukus un noskalojiet zem tekoša ūdens vai izšķīdiniet 1 tējkaroti 5 litros ūdens, mazgāt traukus, noskalot ar ūdeni. Pievienojiet līdzekli pēc vajadzības atbilstoši trauku daudzumam, veidam.

Uzmanību! H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. P102 Sargāt no bērniem P305 SASKARĒ AR ACĪM: P351 Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes P338 Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot P337 Ja acu iekaisums nepāriet: P313 Ja nokļūst saskarē vai saistīts:Lūdziet mediķu palīdzību P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes. 

Sastāvdaļas: Aqua (Water), 5 - 15 % Anionic Surfactants, <5 % Nonionic Surfactants, <5 % Amphoteric Surfactants, Aroma, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Geraniol, Limonene, Colorants.