Menu
Your Cart

Sprejs dušas kabīnēm un akrila vannām, 500 ml

Sprejs dušas kabīnēm un akrila vannām, 500 ml
Sprejs dušas kabīnēm un akrila vannām, 500 ml
4.40€
Bez PVN: 3.64€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-dus-kabinem

Tīrīšanas sprejs ir paredzēts dušas kabīņu, akrila un emaljas vannu, izlietņu, flīžu, krānu un jaucējkrānu, kā arī no plastmasas, hroma un niķeļa izgatavotu virsmu tīrīšanai. Aktīvā formula lieliski noņem rūsu, kaļķu un ziepju nogulsnes, ieēdušos netīrumus un citus sarežģītus traipus. Īpaši aizsargkomponenti uz virsmas veido neredzamu plēvi, kas atgrūž ūdeni un netīrumus un piešķir virsmām spīdumu. Nesatur fosfātus, abrazīvus materiālus, hloru un kodīgas skābes.

Pielietojums: uzklāj uz virsmas, noslauka ar salveti vai sūkli, noskalo ar ūdeni. Smaga piesārņojuma gadījumā atstāj uz dažām minūtēm darboties. Strādājot ar produktu, ieteicams lietot gumijas cimdus. Piesardzības pasākumi: turēt prom no pārtikas un bērniem nepieejamā vietā. Izvairieties no saskares ar acīm, ja nokļūst acīs, noskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Pirms lietojat uz nezināmām virsmām, vispirms izmēģiniet produktu neuzkrītošā vietā.

Uzmanību! H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. H315 Kairina ādu. H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. P102 Sargāt no bērniem. P302 SASKARĒ AR ĀDU: P352 Nomazgāt ar lielu daudzumu ziepju un ūdens. P305 SASKARĒ AR ACĪM: P351 Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. P338 Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. P337 Ja acu iekaisums nepāriet: P313 Ja nokļūst saskarē vai saistīts: Lūdziet mediķu palīdzību. P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes. 

Sastāvdaļas: Aqua (Water), Citric acid, Isopropyl Alcohol, < 5 % Nonionic Surfactants, Phosphonates, Functional additives, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.