Menu
Your Cart

Šķidrās ziepes saimnieciskas

Šķidrās ziepes saimnieciskas
Šķidrās ziepes saimnieciskas
Tilpums
Tilpums500ml
4.45€
Bez PVN: 3.68€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-soap

Šķidrās veļas ziepes ir efektīvs un drošs līdzeklis kompleksai tīrīšanai. Ātri un precīzi noņem nožuvušos taukus, noturīgus traipus un citus sarežģītus traipus no dažādām virsmām - stikla, auduma, plastmasas, koka, metāla, emaljas, ādas utt. Ideāli piemērots trauku, virtuves piederumu, logu, grīdu mazgāšanai, veļas mērcēšanai un mazgāšanai, sporta apavu mazgāšana, kā arī jebkuru virsmu attaukošanai.  Nomazgājas viegli un bez pārpalikumiem. Ir neitrāla smarža. 

Lietošana:

Roku mazgāšanai: izšķīdiniet 100 ml ziepju 10 l ūdens, nomazgājiet un noskalojiet.

Iepriekšējai mērcēšanai: izšķīdiniet 75 ml ziepju 10 litros ūdens, iemērciet 15-20 minūtes.

Trauku mazgāšanai: uz sūkļa uzklāj ziepes, nomazgā traukus, noskalo ar ūdeni.

Virsmu tīrīšanai: izšķīdiniet 50 ml ziepju 10 litros ūdens, nomazgājiet netīro virsmu.

Izmantojiet ziepes tikai veļas mazgāšanai ar rokām. Nelietot mazgāšanai veļas mašīnā. Strādājot ar produktu, ieteicams lietot gumijas cimdus. Nelietot alumīnija izstrādājumu tīrīšanai.

Uzmanību! H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. P102 Sargāt no bērniem. P305 SASKARĒ AR ACĪM: P351 Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. P338 Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. P337 Ja acu iekaisums nepāriet: P313 Ja nokļūst saskarē vai saistīts: Lūdziet mediķu palīdzību. P501 Atbrīvoties no satura/tvertnes. 

Sastāvdaļas: Aqua (Water), 5 - 15 % Anionic Surfactants, <5 % Nonionic Surfactants, <5 % Amphoteric Surfactants, Glycerin, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Colorants