Menu
Your Cart

Micellāra želeja traukiem

Micellāra želeja traukiem
Micellāra želeja traukiem
Tilpums
Tilpums500ml
3.65€
Bez PVN: 3.02€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-mic-gel

Mazgāšanas želeja ir videi draudzīgs produkts, kas efektīvi un precīzi attīra pieaugušo un bērnu traukus, un ir piemērots arī rotaļlietām, augļiem un dārzeņiem. Mūsdienīga tīrīšanas un attaukošanas sistēma ātri noārda dažādas izcelsmes netīrumus (pārtikas atliekas, taukus, parafīna un vaska pēdas utt.). Micelārā formula rūpīgi mazgā traukus un rotaļlietas (ieskaitot koku, plastmasu, metālu utt.). Noskalojas viegli, neatstājot svītras. Efektīvi darbojas pat aukstā un cietā ūdenī. Nesatur smaržvielas, krāsvielas, fosfātus, šķīdinātājus, naftas ķīmijas produktus un citas agresīvas sastāvdaļas. Nekairina un nesausina roku ādu.

Lietošana: 1-2 pilienus produkta ielejiet uz mitras sūkļa, nomazgāt traukus un noskalot zem tekoša ūdens vai izšķīdināt 1 tējkaroti produkta 5 litros ūdens, nomazgājiet traukus, noskalojiet ar ūdeni. Lai mazgātu bērnu rotaļlietas, dārzeņus un augļus, izšķīdiniet 1/2 tējkarotes produkta 5 litros ūdens, mazgājiet rotaļlietas, dārzeņus vai augļus, rūpīgi noskalojiet ar ūdeni. Pēc vajadzības pievienojiet mazgāšanas līdzekli atbilstoši trauku daudzumam, tipam un netīrības pakāpei.

Uzmanību! H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. P102 Sargāt no bērniem . P305 SASKARĒ AR ACĪM: P351 Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. P338 Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. P337 Ja acu iekaisums nepāriet: P313 Ja nokļūst saskarē vai saistīts: Lūdziet mediķu palīdzību. P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes.

Sastāvdaļas: Aqua (Water), 5 - 15 % Nonionic Surfactants, <5 % Amphoteric Surfactants, <5 % Anionic Surfactants, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.