Menu
Your Cart

Sprejs-antitauki virtuvei

Sprejs-antitauki virtuvei
Sprejs-antitauki virtuvei
Tilpums
Tilpums500ml
5.55€
Bez PVN: 4.59€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-sadz

Aktīvās spreja komponentes nodrošina efektīvu sadedzināto tauku un citu sarežģītu netīrumu sadalīšanos tikai 10 sekundēs. Pateicoties uzlabotajai formulai, jūs varat ātri notīrīt visu veidu virtuves virsmas: plīti (ieskaitot stikla keramiku), mikroviļņu krāsni, galda virsmu, keramikas flīzes, ādas, kā arī emaljas un nerūsējošā tērauda virsmas. Viegli noskalojams, neatstāj svītras, piešķir spīdumu.

Pielietojums: uzklāj uz virsmas, noslauka ar salveti vai sūkli, noskalo ar ūdeni. Smaga piesārņojuma gadījumā atstāj uz dažām minūtēm darboties. Izmantojiet produktu tikai uz atdzesētas virsmas. Strādājot ar produktu, ieteicams lietot gumijas cimdus. Piesardzības pasākumi: turēt prom no pārtikas un bērniem nepieejamā vietā. Izvairieties no saskares ar acīm, ja nokļūst acīs, noskalojiet ar lielu daudzumu ūdens.

Uzmanību! H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu. H412 Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. P102 Sargāt no bērniem. P305 SASKARĒ AR ACĪM: P351 Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. P338 Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. P337 Ja acu iekaisums nepāriet: P313 Ja nokļūst saskarē vai saistīts: Lūdziet mediķu palīdzību. P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes. 
Sastāvdaļas: Aqua (Water), Dipropylene glycol monomethyl ether, < 5 %Nonionic Surfactants, Sodium hydroxide, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.