Menu
Your Cart

Virtuves ziepes ar smaržas neitralizatoru

Virtuves ziepes ar smaržas neitralizatoru
Virtuves ziepes ar smaržas neitralizatoru
Tilpums
Tilpums 500ml
2.80€
Bez PVN: 2.31€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: KITCH-SOAP

Virtuves ziepes ar smakas neitralizatoru un kopjošu kompleksu ir īpaši paredzētas efektīvai higiēnai virtuvē. Lieliski attīra rokas no dažādiem netīrumiem, novērš nepatīkamās smakas (no zivīm, sīpoliem, ķiplokiem un citiem produktiem ar spēcīgu aromātu), viegli noskalojas, nesausina un nekairina ādu. Ideāli dažādu virtuves virsmu (ieskaitot koka griešanas dēļus) tīrīšanai.

Lietošana: roku mazgāšanai: uzklāt ziepes uz mitrām rokām, saputot, noskalot ar ūdeni. Virsmu tīrīšanai: izšķīdiniet 50 ml ziepju 10 litros ūdens, mazgājiet netīrās virsmas, noskalojiet ar ūdeni.

Uzmanību! P102 Sargāt no bērniem. P305 SASKARĒ AR ACĪM: P351 Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. P338 Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. P337 Ja acu iekaisums nepāriet: P313 Ja nokļūst saskarē vai saistīts: Lūdziet mediķu palīdzību. P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes. 

Sastāvdaļas: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Cocamidopropylamine Oxide, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Calendula Officinalis (Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Chamomile) Flower Extract, Citric Acid, Disodium EDTA, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 42090 (FD&C Blue No. 1).