Menu
Your Cart

Vitex Home. Aktīva želeja caurulēm, 750 ml

Vitex Home. Aktīva želeja caurulēm, 750 ml
Vitex Home. Aktīva želeja caurulēm, 750 ml
3.90€
Bez PVN: 3.22€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-caurulem

Aktīvā formula ātri novērš aizsprostojumus, izšķīdinot pārtikas atliekas, matu, tauku un ziepju nogulsnes visu veidu caurulēs vannās, izlietnēs, dušās, tualetēs, baseinos utt. Piemīt dezinficējošs un antibakteriāls efekts, novērš nepatīkamas smakas. Pateicoties šķidrai formai un biezai konsistencei produkts neizraisa aizsprostošanās pasliktināšanos un efektīvi darbojas pat zem ūdens. Bez hlora. Bez smaržas. Drošs visu veidu caurulēm.

Lietošana: nospiediet uz vāciņa gludo vietu un atskrūvējiet to pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Uzmanīgi ielej 250 ml produkta drenāžas atverē, atstāj uz 1-2 stundām, noskalo ar spēcīgu ūdens plūsmu. Garu komunikāciju vai spītīgu aizsprostojumu gadījumā atstājiet produktu uz nakti.

Piesardzības pasākumi: turēt prom no pārtikas un bērniem nepieejamā vietā. Izvairieties no saskares ar acīm un ādu, ja nokļūst acīs, skalojiet ar lielu daudzumu ūdeni un konsultējieties ar ārstu. Ja norīts, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību un parādiet etiķeti. Strādājot ar līdzekli, izmantojiet gumijas cimdus. Nejauciet ar citiem produktiem.