Menu
Your Cart

Vitex Home. Tīroša želeja santehnikai, 750 ml

Vitex Home. Tīroša želeja santehnikai, 750 ml
Vitex Home. Tīroša želeja santehnikai, 750 ml
5.40€
Bez PVN: 4.46€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-santehnikai

Universāla želeja ar aktīvo formulu nevainojami noņem visus netīrumus no santehnikas, ieskaitot kaļķakmeni, rūsu, urīnakmeņus utt. Ir pretmikrobu un dezinficējoša iedarbība, atstāj virsmas pilnīgi tīras. Pateicoties mūsdienīgām sastāvdaļām un biezai konsistencei, līdzeklis darbojas ātri un efektīvi pat uz slīpām virsmām un zem ūdens. Ērta pudeles forma ļauj viegli apstrādāt grūti sasniedzamas vietas zem tualetes malas un izlietnes notekcaurulē.

Lietošana: uzspiediet uz vāciņa gludo vietu un atskrūvējiet to pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Uzklājiet produktu uz virsmas, apstrādājiet ar birsti  vai sūkli. Stipri netīrajā vietā ļaut nostāvēties 10-15 minūtes, pēc tam noskalojiet ar ūdeni.

Piesardzības pasākumi: turēt prom no pārtikas un bērniem nepieejamā vietā. Izvairieties no saskares ar acīm un ādu, ja nokļūst acīs, skalojiet ar lielu daudzumu ūdeni un konsultējieties ar ārstu. Ja norīts, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību un parādiet etiķeti. Strādājot ar līdzekli, izmantojiet gumijas cimdus. Nelietot uz virsmām, kuras ir jutīgas uz skābēm. Nesajauciet ar balinātājiem.