Menu
Your Cart

Kaļķakmeņa noņēmējs kafijas mašīnām un tējkannām

Kaļķakmeņa noņēmējs kafijas mašīnām un tējkannām
Kaļķakmeņa noņēmējs kafijas mašīnām un tējkannām
Tilpums
Tilpums500ml
5.70€
Bez PVN: 4.71€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-coffee

Šķidrais tīrīšanas līdzeklis ir vienkāršs, efektīvs un drošs veids, kā no mājsaimniecības ierīcēm noņemt kaļķu nogulsnes. Ražots pēc jaunākajām tehnoloģijām, ņemot vērā kafijas automātu un tējkannu ražotāju ieteikumus, tīrītājs darbojas ātri un precīzi, aizsargā ierīču iekšējās daļas no korozijas un pagarina to kalpošanas laiku.

Lietošana: tīriet stingri ievērojot sadzīves tehnikas lietošanas instrukcijas. 

Kafijas automātiem: ielejiet nepieciešamo daudzumu ūdens tvertnē, piepildiet tvertni ar tīru ūdeni, sāciet atkaļķošanas programmu atbilstoši ierīces norādījumiem. Pēc atkaļķošanas rūpīgi noskalojiet tvertni, piepildiet to ar tīru ūdeni un sāciet skalošanas procesu, lai noņemtu neizšķīdušās kaļķa daļiņas un tīrītāja atlikumu. Divas reizes atkārtojiet ūdens skalošanas procedūru. 

Tējkannām: 100 ml produkta pievieno 1 litram ūdens. Uzkarsē līdz 50-70 ° C (nesildīt līdz vārīšanās temperatūrai) un atstāj iedarboties 30 minūtēm. Pēc tam tējkannu rūpīgi izskalo, piepilda ar ūdeni, uzvāra un nokāš ūdeni. Piesardzības pasākumi: Uzmanību! Satur skābi! Strādājot ar izstrādājumu, izmantojiet gumijas cimdus.