Menu
Your Cart

Vitex Home. Sprejs pret sēnīti un pelējumu

Vitex Home. Sprejs pret sēnīti un pelējumu
Vitex Home. Sprejs pret sēnīti un pelējumu
Tilpums
Tilpums 500ml
4.85€
Bez PVN: 4.01€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: vitex-ples

Aktīvie spreja komponenti ātri iekļūst dziļi virsmā un efektīvi noņem pelējumu, sēnītes, baktērijas. Smidzinātājs ir piemērots maisītājiem, notekcaurulēm, dušas galviņām, tapetēm, apmetumam, flīzēm, kokam, betonam, ķieģeļu virsmām, kā arī plastmasas un auduma izstrādājumiem. Inovatīvā pretpelējuma sistēma ilgu laiku aizsargā pret pelējuma un sēnītes atkārtotu parādīšanos. Nesatur hloru, nav spēcīgas smakas. Var izmantot dzīvojamos telpās.

Pielietojums: vienmērīgi uzklāt uz virsmas 15-20 minūtes. Nopietnu bojājumu gadījumā atstāj uz 1 stundu. Notīriet netīrumus ar sūkli vai biesti. Rūpīgi izskalojiet. Pēc 15 minūtēm atkārtojiet ārstēšanu, neskalojiet!

Uzmanību! Strādājot ar izstrādājumu, izmantojiet gumijas cimdus. Piesardzības pasākumi: turēt prom no pārtikas un bērniem nepieejamā vietā. Izvairieties no saskares ar acīm un ādu, ja nokļūst acīs, noskalojiet ar lielu daudzumu ūdens un meklējiet medicīnisko palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību un parādiet etiķeti. Nejauciet ar citiem produktiem. Pirms lietošanas uz nezināmām virsmām vispirms izmēģiniet produktu neuzkrītošā vietā. Nelietot uz marmora un dabīgais akmens, kas satur kaļķi.