Menu
Your Cart

Mandarīns sarkanais, Ēteriskā eļļa 5ml

Mandarīns sarkanais, Ēteriskā eļļa 5ml
Mandarīns sarkanais, Ēteriskā eļļa 5ml
Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa Tilpums: 5ml Artikuls: cel0049 Izcelsmes valsts: Spānija
4.60€
Bez PVN: 3.80€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 14899

100% ēteriskā eļļa lietošanai kosmētikā. Mandarīnu ēterisko eļļu iegūst no mandarīna mizas, tā ir maiga, nomierinoša, līdzsvarojoša, garastāvokli uzlabojoša eļļa. Mandarīna ēteriskā eļļa ir piemērota ādas kopšanai, it sevišķi striju profilaksei un mazināšanai.

Mandarīnu ēteriskā eļļa ir nomierinoša un ar līdzīgu ietekmi, kā kumelīšu ēteriskā eļļa- tā līdzsvaro satrauktus, nemierīgus bērnus, mazina hiperaktivitāti, šī eļļa ir droša lietošanai grūtniecības laikā un tai piemīt maigs, svaigs, salds aromāts.

Mandarīnu ēterisko eļļu var lietot dažādu kosmētikas līdzekļu sastāvos, kā piedevu vannai pēc saspringtas dienas, sejas maskām un ķermeņa sviestiem vai masāžai.

Mandarīnu ēteriskā eļļa piemērota taukainai ādai- kombinācijā ar valriekstu, vīnogu kauliņu vai lazdu riekstu eļļām tā novērsīs poru aizsprostojumus un līdzsvaros ādu.

Lai pagatavotu ķermeņa eļļu striju profilaksei un kopšanai, pievienojiet mandarīnu ēterisko eļļu kviešu asnu, kaņepju sēklu un naktssveces eļļu maisījumam.

Nelietojiet neatšķaidītu mandarīnu eļļu ādai pirms došanās saulē, jo tā var palielināt gaismas jūtīgumu.

Mandarīnu ēteriskā eļļa ir lieliska kombinācijā ar apelsīnu, greipfrūtu, laima, bergamotes, citronzāles, lavandas, kanēļa, pačūlijas, vīraka, melno piparu, bazilika, ciedru koka, salvijas, ģerānijas, ilang- ilang un kumelīšu ēteriskajām eļļām.

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Svarīgi! Citrusaugļu ēteriskās eļļas var būt gaismjūtīgas- izraisīt ādas kairinājumu, apsārtumu, apdegumus un pastiprinātu pigmentāciju UV staru ietekmē, tādēļ tās nevajadzētu lietot 12 stundas pirms došanās tiešos saules staros un pievienot sauļošanās kosmētikai/eļļām.

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!