Menu
Your Cart

Ciedras ēteriskā eļļa 10ml

Ciedras ēteriskā eļļa 10ml
Ciedras ēteriskā eļļa 10ml

Tilpums: 10ml

Zīmols: Viza Oil Group

Artikuls: EVOG46

Ražots: ES

6.47€
Bez PVN: 5.35€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 16389

Pielietojums kosmētikā.

Ciedra ēteriskā eļļa ir  vērtīgs līdzeklis matu un ādas kopšanā. Īpaši piemērota tā būs taukainai ādai. Var palīdzēt aknes, psoriāzes un ekzēmu gadījumā. Tā stiprinās matu saknes, palīdz pret matu izkrišanu un blaugznām. 

Iedarbība uz veselību, pielietojums sadzīvē.

Ciedra ēteriskā eļļa ir ar augstu seskviterpēnu saturu. Šīs ēteriskajā eļļā esošās daļiņas ķermeņa šūnas apgādā ar skābekli, kas sekmē toksīnu izvadīšanu un veicina cirkulāciju.  Tādēļ ciedra ēteriskā eļļa ir spēcīgs līdzeklis limfas plūsmas uzlabošanai, celulīta mazināšanai.   Tā arī ārstē elpceļu slimības.  Sakārto organisma pašregulācijas spējas. Nav ieteicama vēža slimniekiem, kurus ārstē ar ķīmisko terapiju.

Noder kukaiņu aizbaidīšanai no dzīvojamās telpas.

Enerģētiskā un maģiskā iedarbība.  

Likvidē sastrēguma procesus gan organismā, gan enerģētiskajā apvalkā. Ciedra ēteriskā eļļa vairo drošības sajūtu.  Tā sekmē jaunas enerģijas pieplūdi, attīra un atjauno auru. Palīdz gūt ticību saviem spēkiem un attīsta spējas pareizi novērtēt savu rīcību. Pastiprina juteklisko uztveri, piepilda ķermeni ar enerģiju, uzbudina un sasilda. Ir dzimumdziņas stimulators

Ciedru koka ēteriskā eļļa ir iegūta no ciedru koka mizas un dzinumiem tvaika destilācijas procesā.

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!