Menu
Your Cart

Greipfrūts, Ēteriskā eļļā 5ml

Greipfrūts, Ēteriskā eļļā 5ml
Greipfrūts, Ēteriskā eļļā 5ml
Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa Tilpums: 5ml Artikuls: cel0028 Izcelsmes valsts: Izraēla
4.30€
Bez PVN: 3.55€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 14927

Tāpat kā citas citrusu eļļas, Greipfrūts psiholoģiskā līmenī labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, neapmierinātību, aizkaitināmību. Ir atslābinoša iedarbība, kliedē depresiju, uzlabo garastāvokli, mazina baiļu sajūtu.

Eļļa ieteicama tiem, kuri apēd „savas” emocijas, meklē mierinājumu ēšanā. 

Greipfrūta ēteriskai eļļai piemīt ādas balinošas īpašības. Savelkošās un attīrošās darbības dēļ, ieteicama taukainai, nogurušai ādai un ādai ar pinnēm. 

Nedaudz pievienota pie kādām no pamateļļām ir lielisks līdzeklis pret celulītu un strijām grūtniecības laikā.

Ir fototoksiska 

Greipfrūta  maģija

Pievilina naudu un laimi. Dod priecīgu noskaņojumu un atver sirdi. Aizdedzina iekšējo gaismiņu, likvidē blokādes dievišķā ceļā, iedarbojas pacilājoši, kliedē negatīvās enerģijas un tuvina eiforijai. Sader praktiski ar visām ēteriskām eļļām.

Svarīgi! Citrusaugļu ēteriskās eļļas var būt gaismjūtīgas- izraisīt ādas kairinājumu, apsārtumu, apdegumus un pastiprinātu pigmentāciju UV staru ietekmē, tādēļ tās nevajadzētu lietot 12 stundas pirms došanās tiešos saules staros un pievienot sauļošanās kosmētikai/eļļām.

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!