Menu
Your Cart

Salvijas ēteriskā eļļa 10 ml

Salvijas ēteriskā eļļa 10 ml
Salvijas ēteriskā eļļa 10 ml

Tilpums: 10ml

Zīmols: Viza Oil Group

Artikuls: EVOG65

Ražots:ES

7.50€
Bez PVN: 6.20€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 16669

Pikants, zāļu, riekstu aromāts. Salvija ir spēcīgs atslābinošs līdzeklis, ko iesaka kā emociju un nervu līdzsvarotāju. Palīdz organismam atgūt enerģiju, noņem stresu un spriedzi. Atjauno prāta spējas, zudušu atmiņu, spēju koncentrēt uzmanību. Ļoti ieteicam lietot tad, kad jāpieņem svarīgi lēmumi. Aizdzen miegainību.

Ir spēcīgs antiseptisks līdzeklis, atbrīvo no galvassāpēm, mazina pirms menstruāciju sindromus. Šī eļļa iznīcina baktērijas, aizver ceļu jaunām infekcijām. Ar to var iznīcināt baktērijas, kas mūsu ķermenī ienāk kopā ar pārtiku un ūdeni. Palīdz ātrāk atgūties pēc gripas, ja ir vispārējs nogurums. Samazina muskuļu spazmas, spazmainu klepu, vēdera un galvas sāpes. Noder arī, ja ir migrēna. Piemīt sildoša iedarbība. Efektīvi cīnās pret depresiju. Stiprina smaganas, ja skalosiet ar ūdeni, kurā iepilināti daži ēteriskās eļļas pilieni. Eļļa tonizē un atjauno ādu, muskuļus un matu folikulas, aiztur matu izkrišanu. Ēteriskā eļļa samazina ādas (īpaši galvas) tauku izdalīšanos, tādeļ to var iepilināt matu skalojamā ūdenī, lietot šampūnos un kondicionieros. Tā arī palīdz pret blaugznām. Iznīcina smakas, tādēļ lieto ķermeņa aromātiem, gaisa atsvaidzinātājos, tvaikošanai. Eļļa noderīga sievietēm, kuru menstruālais cikls nav stabils vai aizkavējas. Tas tāpat samazina sāpes, palīdz pie galvas reiboņiem, īgnumam, menopauzes laikā.

Afrodiziaks: ne tikai uzbudina jūtas, bet arī palielina libido, palīdz dziedēt saltumu, frigiditāti un impotenci, psiholoģiskas problēmas, saistītas ar seksualitāti. Tā ir efektīva kā vīriešiem tā arī sievietēm.

Brīdinājums: Nelietot alkoholu, ja lietojiet smaržīgās salvijas ēterisko eļļu, jo šis savienojums var izsaukt murgus. Pirms auto vadīšanas tapat nav ieteicams veikt masāžu ar šo eļļu, jo varat ļoti atslābināties un kļūt miegains.

Nelietot grūtniecības laikā!

Lietošana: Aromlampa - 1 piliens; vanna - 1-2 pilieni; masāža (piedeva pamateļļai) - 2-3 pilieni; kosmētisko līdzekļu aromatizēšana - 1-4 pilieni. Izvairīties no nokļūšanas acīs. 
Grūtniecības laikā lietot ar īpašu piesardzību.