Menu
Your Cart

Vīraka ēteriskā eļļa 10ml

Vīraka ēteriskā eļļa 10ml
Vīraka ēteriskā eļļa 10ml

Tilpums: 10ml

Zīmols: Viza Oil Group

Artikuls: EVOG68

Ražots:ES

9.20€
Bez PVN: 7.60€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 16665

No sveķiem tvaicētajai vīraka ēteriskajai eļļai ir silts, pikants, remdējošs aromāts. Tā ir dziedinoša, piezemējoša, nomierina prātu, un bieži vien to izmanto meditācijai. Spēcina nobriedušu un sausu ādu. Vīrakam piemīt nomierinošs efekts, līdz ar to var izmantot meditāciju laikā, astmas ārstēšanai, kad satraukuma sajūtas bieži provocē lēkmes. Pateicoties labvēlīgajai ietekmei uz elpošanas sistēmu vīraka eļļa ir vērtīgs līdzeklis lai ārstētu plaušu infekcijas saslimšanas. Vīraks ir viens no vislabākajiem plaušu antiseptiķiem, nomierina klepus lēkmes, īpaši pie hroniska bronhīta. Vīraku izmanto inhalācijās, masāžā un vannās. Par cik vīraks palēnina un padziļina elpošanu, tas ir ļoti labs pie astmas. Astmas gadījumā izmanto krūšu rajona masāžu. Siltās inhalācijas pie astmas var izsaukt nelabvēlīgu efektu, tāpēc tās ir jāpielieto ļoti uzmanīgi.

Ādas kopšanā vīraks īpaši noderīgs ir ādas novecošanās palēnināšanai, jo atjauno ādas svaigumu un aizkavē grumbu veidošanos. Veicina jau esošu grumbu izlīdzināšanos.

Labvēlīgi ietekmē urīnizvadceļu un dzimumorgānu funkcijas. Senākos laikos vīraku izmantoja šo sistēmu orgāni infekciju saslimšanu ārstēšanā. Vīraks tonizē dzemdi un var tikt izmantots pie pārlieku spēcīgām menstruācijām vēdera lejas daļas masāžā. 

Lietošana: Aromalampa - 1 piliens vanna - 1-2 pilieni masāža (piedeva pamateļļai) - 2-3 pilieni kosmētisko līdzekļu aromatizēšana - 1-4 pilieni Brīdinājumi: Pārbaudīt uz individuālo jūtīgumu. Izvairīties no nokļūšanas acīs. Grūtniecības laikā lietot ar īpašu piesardzību.