Menu
Your Cart

Aveņu sēklu granulas

Aveņu sēklu granulas
Aveņu sēklu granulas
Art. VOGAG01 Zīmols: Viza Oil Group Ražots: ES
5.96€
Bez PVN: 4.93€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 17291

Aveņogu sēklu milti 

PROTEĪNS + ŠĶIEDRVIELAS + VISI VITAMĪNI!

Aveņogu sēklu granulu (milti) aktīvi atjauno cilvēka organismu, stiprina imunitāti, ir pretiekaisuma līdzeklis, iedarbīgs pret audzējiem.

Sastāvs: Enerģētiskā vērtība 100 gr: 261 Kcal / 356 1487 kJ, proteīns 10,9 gr, šķiedrvielas 68,5gr, ogļhidrāti 9,9 %,

Omega (3, 6, 9), vitamīni B1, В2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, А, D3, Е, К, C, jods, cinks, selēns, varš un citi makro un mikro elementi.

Polijas Oļštinskas zinātņu akadēmijas zinātnieki ir veikuši pētījumus par aveņogu kauliņu ķīmiskajām īpašībām un secinājuši, ka aveņogu kauliņu milti to sastāva dēļ ir lieliska bioloģiski aktīva piedeva. Tieši aveņogu kauliņos ir 70 % cilvēka organismam vērtīgo vielu. Ēdot ogas, lielākā daļa kauliņu netiek sakosti un cilvēka zarnu traktā tie nepārstrādājas. Kauliņu presētā veidā – granulu miltos – saglabājas to vērtīgās īpašības, un tie kļūst par nozīmīgu bioloģiski aktīvu vielu. Veiktie pētījumi liecina par šīs vielas augsto potenciālu.

Papildu polinepiesātinātajām taukskābēm (aveņogu kauliņos to ir līdz 70 %) kauliņu apvalkā ir olbaltumvielas, kas samazina sliktā holesterīna līmeni asinīs, kā arī polifenoli, kas ietekmē glikozes līmeņa regulēšanu, kas ir būtiski otrā līmeņa cukura diabeta slimniekiem.

Zinātnieku iegūtie dati ļauj secināt, ka, apstrādājot aveņogu kauliņus iegūtās potenciālās bioloģiski aktīvās vielas, to vērtīgo īpašību dēļ kļūs par nozīmīgu līdzekli sezonas saslimšanu profilaksē, turklāt būs būtisks līdzeklis cīņā pret iekaisuma procesiem organismā un antioksidants.

Veģetāriešu un vegānu uzturā aveņogu sēklu miltiem kā olbaltumvielu, taukvielu, ogļhidrātu, vitamīnu un daudzu citu minerālvielu avotam ir jo īpaša nozīme un vērtība, lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzturu.

Lietošana: Profilaksei aveņogu kauliņu miltus izmanto kā bioloģiski aktīvu piedevu pa vienai tējkarotei 2–3 reizes dienā 20 minūtes pirms ēšanas, uzdzerot glāzi silta ūdens.

Kursa ilgums – mēnesis. Aveņogu kauliņu miltu lietošanas laikā obligāti jāizdzer vairāk ūdens nekā ierasts dzert ikdienā.