Menu
Your Cart

Eikalipta ēteriskā eļļa 10ml

Eikalipta ēteriskā eļļa 10ml
Eikalipta ēteriskā eļļa 10ml

Art.EVOG50

Tilpums: 10ml

Izcelsmes valsts: ES

6.41€
Bez PVN: 5.30€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 16390

Botāniskais nosaukums: Eucalyptus globulus Auga daļas: lapas,zari Ieguves metode:Tvaika destilācija Klasifikācija (nots):augšējā nots Aromāts: atsvaidzinošs, mazliet kampara un viegli salds, skujains, balzamisks Enerģētika (čakras), garīgā un emocionālā iedarbība:2. čakra- attiecības un radošā enerģija, 4. čakra - sirds beznosacījuma mīlestība, 6. čakra - perspektīva un garīgais redzējums, spēja skaidri redzēt, vitalizējoša, pārveidojoša, pacilājoša. Ļauj fiziskam ķermenim uzņemt vairāk enerģijas, noņem enerģētiskos blokus. Rada labsajūtu. Lieto aromlampā, lai enerģētiski attīrītu telpu.

Iedarbība: pretsāpju, antibakteriāla, pretsēnīšu, antineiralģiska, pretsāpju, antiseptiska, pretkrampju, antibakteriāla, prettūskas, dezodorējoša, attīroša, diurētiska, mukolītiska, pretdrudža, stimulējoša, pretparazītu, dziedējoša

Ieteikumi: Eikalipta eļļa ir, iespējams, viena no spēcīgākajiem antiseptisķiem, kas aug dabiski, ideāls līdzeklis pret astmu, saaukstēšanos, gripu, bronhītu vai stenokardiju, var pazemināt cukura līmeni asinīs. Tai ir antiseptiska iedarbība, īpaši uz urīnceļu un elpošanas traktu, novērš krampjus un attīra asinis, palielina spēju ķermeņa šūnām absorbēt skābekli. Ārstē problemātisku ādu, palīdz pret akni un blaugznām. Recepte: Elpošanas trakta slimības. Katrs no mums droši vien zina eikalipta konfektes ar pretklepus iedarbību. Eikalipta eļļa ir eļļa Nr.1, kuru lieto saaukstēšanās un gripas gadījumā. Iepilini pāris pilienus karstā ūdenī un ieelpo - atbrīvos elpošanas ceļus. Ieteicams lietot pirtī, saunā, kā arī ziedes sastāvā lietot sāpošām kājām.

Uzmanīgi! Nelietot maziem bērniem un astmas slimniekiem.