Menu
Your Cart

Mārdadžu sēklu granulas

Mārdadžu sēklu granulas
Mārdadžu sēklu granulas
Art. VOGMSG05 Zīmols: Viza oil Group Ražots: ES
4.85€
Bez PVN: 4.01€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 17295

Lietojot mārdadžu sēklu miltus (granulas), būs veselas aknas un skaista figūra!

Mārdadzis – viens no efektīvākajiem ārstniecības augiem. No mārdadžiem iegūst visā pasaulē pazīstamus preparātus aknu un zarnu trakta slimību ārstēšanai.

Viss noslēpums silimarīnā!

Mārdadži satur unikālu dabas velti – silimarīnu, tieši pateicoties šai vielai augam piemīt izcilas ārstnieciskās īpašības. Silimarīns spēj ne tikai aizsargāt aknu šūnas no visdažādākajām indēm, vīrusiem un radiācijas, bet piedalās arī jaunu šūnu veidošanā un audu atjaunošanā aknās.

Ir zināms, ka dažādu patoloģiju izraisītas alerģijas, pinnes, izsitumi uz ādas, ķermeņa nepatīkama smaka, kā arī nepatīkama elpa un liekais svars ir problēmas, kas rodas aknu un žultspūšļa nepareizas darbības dēļ.

 

Nonākot kuņģī, mārdadžu sēklu milti piebriest un kā skrubis darbojas visā zarnu traktā, attīrot to un stimulējot tā sieniņu darbību.

Sastāvs: Enerģētiskā vērtība 100 gr miltu: 371 292 Kcal/1209 kJ. Proteīns 20,4 gr, Šķiedrvielas 44,5 gr, vitamīni B1, В2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, А, D3, Е, К, C; silimarīns, olbaltumvielas, tauki, ogļhidrāti, cinks, selēns, varš un citi makro un mikro elementi.

Veģetāriešu un vegānu uzturā mārdadžu sēklu granulu kā olbaltumvielu, taukvielu, ogļhidrātu, vitamīnu un daudzu citu minerālvielu avotam ir jo īpaša nozīme un vērtība, lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzturu.

Lietošana: Profilaksei mārdadžu sēklu miltus izmanto kā bioloģiski aktīvu piedevu, ko lieto pa vienai tējkarotei 2–3 reizes dienā 20 minūtes pirms ēšanas, uzdzerot siltu ūdeni.

Kursa ilgums – mēnesis. Mārdadžu miltu lietošanas laikā obligāti jāizdzer vairāk ūdens nekā ierasts dzert ikdienā.