Menu
Your Cart

BĀRDAS EĻĻA "KLASISKĀ ”

BĀRDAS EĻĻA "KLASISKĀ ”
BĀRDAS EĻĻA "KLASISKĀ ”

Apjoms: 50ml

10.30€
Bez PVN: 8.51€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: klasiska

Eļļa "Bārdainis Klasiskais 
Lieto sakairinātai ādai un lai bārda būtu zīdaina.


Eļļa „Bārdainis Klasiskais” paredzēta, lai maksimāli nomierinātu sakairinātu ādu, ar šo uzdevumu viegli tiks galā lavanda un eikalipts. Ja nepieciešams, dezinficēs ādu, to vislabāk paveiks tējaskoka eļļa, bet ciedru riekstu eļļa dos jums spēku un enerģiju visai dienai.

Šajā eļļu kokteilī ir Extra Virgin eļļas – žožobas, kviešu dīgstu, makadāmijas un saldo mandeļu eļļa, tās maksimāli piesātinās, mitrinās ādu un matus. Mati kļūs maigi un paklausīgi.
Eļļu kokteilis arī dezinficēs jebkurus sīkus bojājumus ādā – skrambas, kukaiņu kodumus, alerģiskus izsitumus...
Eļļu maisījuma sastāvā ir tikai dabīgas sastāvdaļas.
Lietošana: Viena dozētā deva atbilst vienam eļļas pilienam. Uzpiliniet 2–5 pilienus eļļas uz plaukstas, sarīvējiet plaukstas un uzziediet eļļu bārdai, masējot un ierīvējot to ādā, pēc tam bārdu saķemmējiet.
Sastāvs INCI: Auksti presētas eļļas, nerafinētas 100%- Simmondsia chenensis (zozoba ella), Triticum vulgare gream (kviešu digstu eļļa), Makadamia integrifolia seed (makadamija ella),
Prunus amygdalus dulcis( mandelu ella). 
Visas sastāvdaļas ir organiskas.


Ēteriskās eļļas: Lavandula angustifolia( lavandu ziedu ella), Eucalyptus smithii (eikalipta ella) , Melaleuca alternifolia  ( tējas koka lapu eļļa) un  Atlas Cedarwood (ciedra ella).