Menu
Your Cart

BĀRDAS EĻĻA "SUPER”

BĀRDAS EĻĻA "SUPER”
BĀRDAS EĻĻA "SUPER”

Apjoms: 50ml

10.30€
Bez PVN: 8.51€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: super

Eļļa ”Bārdainis Super”

Veicina bārdas augšanu un padara to zīdainu.

Eļļai „Bārdainis Super” ir īpaša formula – brutāls patiešām vīrišķīgs aromāts. To rada melno piparu, sandalkoka un vīraka toņi. Savukārt mirra piedod miera un pārliecinātības noskaņu, bet izsmalcinātības toni ienes neroli eļļa. Tieši šī eļļa ir leģendārā Šanel №5 aromāta pamatā.

Eļļas „Bārdainis Super” sastāvā ir vienas no pasaulē visdārgākajām eļļām – argāna un amaranta eļļa, kas baro un mitrina ādu un sejas apmatojumu, bet rīcineļļa un saldo mandeļu eļļa lieliski veicina apmatojuma augšanu un piedod tam zīdainību, savukārt vīnogu kauliņu eļļa šajā kokteilī ir kā pēcgarša pēc malka laba sarkanvīna.

Eļļu maisījuma sastāvā ir tikai organiska sastāvdaļas.

LietošanaViena dozētā deva atbilst vienam eļļas pilienam. Uzpiliniet 2–5 pilienus eļļas uz plaukstas, sarīvējiet plaukstas un uzziediet eļļu bārdai, masējot un ierīvējot to ādā, pēc tam bārdu saķemmējiet.

Sastāvs INCI: Auksti presētas eļļas, nerafinētas 100% - Argania spinosa kernel (argana eļļa), Amaranthus caudatus seed (amaranta eļļa), Ricinus communis (ricineļļa), Sweet Almond ( mandelu eļļa) и Uva semen (vinoge kaulini eļļa).

Ēteriskās eļļas:
 Piper nigrum (melana piparu eļļa), Santalum album wood (sandala koka eļļa),  Frankincense serrata ( viraka eļļa), Commiphora Myrrha ( mirra eļļa), Citrus Aurantium amara flower (neroli eļļa).