Menu
Your Cart

MAGIRAY CLC Phytocode cilmesšūnu serums visiem ādas tipiem 30 ml

MAGIRAY CLC Phytocode cilmesšūnu serums visiem ādas tipiem 30 ml
MAGIRAY CLC Phytocode cilmesšūnu serums visiem ādas tipiem 30 ml

Ražots: Izraēlā

Unikāls koncentrēts serums ādas novecošanas pazīmju novēršanai.

Unikāls serums ar 12 bagātiem augu cilmesšūnu ekstraktiem novērš ādas novecošanu, nodrošina sinerģisku efektu, cik vien iespējams aptur ādas novecošanu un nostiprina imūnosistēmu ādā.

Tilpums
Tilpums15ml
33.48€
Bez PVN: 27.67€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 725922

Phytocode sastāvā ietilpst ļoti spēcīgi antioksidanti, melanīnainhibitori, aktivatori, kas atjaunina procesus epidermā, kalogēna un elastāna stimulanti un plašs mikroelementu un vitamīnu komplekss. Patentēts aminoskābju, saharīdu, zemmolekulārs hialuoronskābes komplekss atbild par dziļu ādas mitrināšanu, ādas elastību un svaigumu.

Sastāva paleti noslēdz peptīdu GHK-Cu un vitamīni B3, B5, A un E komplekss, kas padara šo serumu vēl unikālāku. Preparāts ir ļoti daudzfunkcionāls, tam piemīt ievadsistēmas funkcijas, kas palīdz ādai palikt jaunai un svaigai.


ĀDAS TIPS:

NORMĀLA,TAUKAINA ĀDA

KUPEROZA ĀDA

DEHIDRĒTA ĀDA

ĀDA AR NOVECOŠANAS PAZĪMĒM

Universāls preparāts jebkura tipa ādai. Maiga, viegli uzklājama seruma tekstūra. Risina vairākas problēmas kopā. Serums labi iesūcas ādā piedod tai gluduma un svaiguma sajūtu. Vakumiepakojuma serums ar ekonomisku dozatoru.

Lietošana: Uzklāj uz tīras ādas. To var lietot jaunai un taukainai ādai vienu  pašu,kā arī serumu var lietot zem krēma dehidrētai un ar novecošanas pazīmem ādai.

Aktīvās sastavdaļas: aquaxyl®; extracts of sunflower sprouts, radish, green peas, bean golden, kidney bean, fennel, parsley, oats, rice, mirabilis jalapa / beauty-of-the-night, broccoli and watercress; LMW hyaluronic acid, copper peptide, niacinamide, panthenol, retinyl palmitate, tocopherylacetate,,shikonin.