Menu
Your Cart

GERARD'S BEAUTY SHAPING GEL MARINE 250ml – KRIOGELS PERFEKTAM SILUETAM

GERARD'S BEAUTY SHAPING GEL MARINE 250ml – KRIOGELS PERFEKTAM SILUETAM
GERARD'S BEAUTY SHAPING GEL MARINE 250ml – KRIOGELS PERFEKTAM SILUETAM
Koriģējošs - celulītu, apjomu mazinošs ķermeņa gēls ar aukstuma efektu Nesatur parabēnus Artikuls: P0001226/SPA Tilpums: 250ml Ražots: Itālijā
36.00€
Bez PVN: 29.75€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 15062

Ātri absorbējošs gēls ar aukstuma efektu un intensīvu iedarbību atjauno, koriģē un nogludina celulīta un šķidruma aiztures skartās zonas. Sastāva efektivitāti garantē:
- 3% efejas un 3,5% Spiruline jūras aļģu sinerģiskā kombinācija, kas uzlabo ādas mikrocirkulāciju un aizsargā audus no šķidruma aiztures, darbojas lipolītiski uz tauku šūnām
- 5% termālie oligoelementi, kas piešķir enerģiju fibroblastiem, spēcina audus, atbild par ādas tonusu
- 2% rīcineļļa, ļoti mitrinoša un nostiprinoša, tā atstāj uz ādas virsmas plēvīti, nogludinot raupju ādu, kas izteikti raksturīga “apelsīna mizas” ādas tipam, jo īpaši uz atslābušajām gurnu un sēžamvietas zonām, traucētās asinrites dēļ. 
Ideāli der lietošanai siltajos gadalaikos un piemērots tiem, kuri cieš no kapilāru trausluma, tūskainiem locekļiem, tonusa trūkumu un traucējumiem, kas saistās ar celulīta formēšanos. 
INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Lieto klājot nelielu daudzumu uz problēmzonām, cirkulārām kustībām. Lai iegūtu lieliskus, noturīgus rezūltātus, lietot kursa veidā līdz 2 mēnešiem rītos un vakaros.
Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.