Menu
Your Cart

HEALTH&BEAUTY Luxury Bath Salts - Nāves jūras sāls, 500 gr

HEALTH&BEAUTY Luxury Bath Salts - Nāves jūras sāls, 500 gr
HEALTH&BEAUTY Luxury Bath Salts - Nāves jūras sāls, 500 gr

Ražots: Izraēlā

Dabīga Nāves jūras minerālā sāls satur tādus minerālus kā kālijs, nātrijs, magnijs un t.t.

Attīra un mīkstina ādu remdē sāpes muskuļos un locītavās un noņem spriedzi. 

Svars
Svars500gr
5.95€
Bez PVN: 4.92€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: H&B05054

Nāves jūrā ir ļoti koncentrēts minerālsāļu sastāvs, 10 reizes augstāks nekā citās jūrās un okeānos. Nāves jūras sāls ir unikāls pēc ķīmiskā sastāva un satur vairāk nekā 26 dažādu veidu minerālvielas, piemēram: kāliju, magniju, cinku, dzelzi, jodu un citas vērtīgas vielas. Luksusa vannas sāļi ir ļoti ieteicami, lai palīdzētu atpūsties ķermenim, ādai un nogurušām pietūkušām kājām, tie piešķir brīnišķīgu svaiguma un relaksācijas sajūtu.

Lietošanas veids: izšķīdināt 200 ml sāls vannā siltā ūdenī.  Atrasties vannā apmēram 20 minūtes. Tad noskaloties remdenā ūdenī bez ziepēm. Nav ieteicams lietot, ja āda ir bojāta. 

Brīdinājums: Lietot tikai tam mērķim, kuram līdzeklis ir paredzēts, saskaņā ar lietošanas norādījumiem. Tikai ārējai lietošanai. Nenorīt. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.  Nepieļaut iekļūšanu acīs. Ja produkts iekļuva acīs, nekavējoties noskalot tās ar ūdeni. Nelietojiet šo produktu, ja Jums ir paaugstināts jutīgums pret kādu no sastāvdaļām. Lietošanu pārtraukt, ja parādās kairinājums vai paaugstināts jutīgums.