Menu
Your Cart

Training&Sports massage oil masāžas eļļa, 200ml

Training&Sports massage oil masāžas eļļa, 200ml
Training&Sports massage oil masāžas eļļa, 200ml

Zīmols: Viza Oil Group

Ražots:ES

Tilpums
Tilpums200ml
11.98€
Bez PVN: 9.90€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: EVOG44

Eļļa gatavota izmantojot 100% aukstās spiedes augu eļļas, augstākās kvalitātes ēteriskās eļļas, ārstniecības augus un vaskus. Tā nesatur absolūti nevienu minerālu vai sintētisku komponentu. Pateicoties tam, ka masāžā tiek izmantotas dabīgas aroma terapeitiskās eļļas, vairākkārt paaugstinās tās efektivitāte, turklāt jāņem vērā šīs eļļas iedarbība uz asinsvadu un limfātisko sistēmu.

Training & Sports massage oil veicina relaksāciju – lielisks lavandas, vīraka un sandalkoka, saldo mandeļu un žožobas eļļu maisījums ādas bagātināšanai un prāta nomierināšanai. Ļaujiet, lai jūsu prāts atslābinās, atbrīvojas no ikdienas rūpēm un pakavējas atmiņās par lavandas lauka aromātiem, sandalkoka smaržas toņiem un vīraka saldo sveķu aromātu. Tas ir dabīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā, un ikviena šūna tās uzņems labprāt,  bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem. Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekāms ejat dušā vai peldaties.

Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!
Ejot vannā vai pirtī, ūdenim var pievienot 10 ml eļļas..

Sastāvs: Prunus dulcis (saldo mandeļu) eļļa, Simmondsia chinensis (žožobas) eļļa, Lavandula angustifolia (lavandas) eļļa, Boswellia carterii (vīraka sveķu) eļļa, Santalum spicata (sandalkoka) eļļa, ģerānija, Linalool, Limonene1, Е vitamīns.

 Uzglabāt tumšā un vēsā vietā. 

Lietot tikai ārīgi.
Nav ieteicams lietot grūtniecības laikā.