Menu
Your Cart

Renewed Energy massage oil masāžas eļļa, 200ml

Renewed Energy massage oil masāžas eļļa, 200ml
Renewed Energy massage oil masāžas eļļa, 200ml

Zīmols: Viza Oil Group

Ražots:ES

Tilpums
Tilpums200ml
11.98€
Bez PVN: 9.90€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: EVOG42

Eļļa gatavota izmantojot 100% aukstās spiedes augu eļļas, augstākās kvalitātes ēteriskās eļļas, ārstniecības augus un vaskus. Tā nesatur absolūti nevienu minerālu vai sintētisku komponentu. Pateicoties tam, ka masāžā tiek izmantotas dabīgas aroma terapeitiskās eļļas, vairākkārt paaugstinās tās efektivitāte, turklāt jāņem vērā šīs eļļas iedarbība uz asinsvadu un limfātisko sistēmu.

Eļļa palīdzēs atsvaidzināt prātu un koncentrēties no jauna! Šī eļļa palīdz ķermenim un prātam pilnībā atgūties pēc grūtas un saspringtas dienas: bergamota un dabīgās Austrālijas eikalipta eļļas maisījums labvēlīgi iedarbojas uz prātu. Lavanda viegli nomierina, turklāt savvaļas timiāns dabiski stimulē organismu turpmākai darbībai. Tikai dažas minūtes, un atsvaidzinošais aromāts pamodinās pat visnogurušāko prātu. Tas ir dabīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā, un ikviena šūna tās uzņems labprāt, bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem.
Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekāms ejat dušā vai peldaties 

Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!

Ejot vannā vai pirtī, ūdenim var pievienot 10 ml eļļas.
Sastāvs: Vitis vinifera (vīnogu kauliņu) eļļa, Citrus aurantium bergamia (bergamota) ēteriskā eļļa, Lavandula angustifolia (lavandas) eļļa, Globulus leaf (eikalipta) eļļa, Thymus vulgaris (timiāna) eļļa, Neroli ziedu eļļa, ģerānija, E vitamīns. 
Uzglabāt tumšā un vēsā vietā. 
Lietot tikai ārīgi.
Nav ieteicams lietot grūtniecības laikā.