Menu
Your Cart

Sensuality&Love massage oil masāžas eļļa, 200ml

Sensuality&Love massage oil masāžas eļļa, 200ml
Sensuality&Love massage oil masāžas eļļa, 200ml

Zīmols: Viza Oil Group

Ražots:ES

Tilpums
Tilpums200ml
11.98€
Bez PVN: 9.90€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: EVOG43

Eļļa gatavota izmantojot 100% aukstās spiedes augu eļļas, augstākās kvalitātes ēteriskās eļļas, ārstniecības augus un vaskus. Tā nesatur absolūti nevienu minerālu vai sintētisku komponentu. Pateicoties tam, ka masāžā tiek izmantotas dabīgas aroma terapeitiskās eļļas, vairākkārt paaugstinās tās efektivitāte, turklāt jāņem vērā šīs eļļas iedarbība uz asinsvadu un limfātisko sistēmu.

TRADICIONĀLS AFRODIZIAKU MAISĪJUMS JUTEKLISKAI BAUDAI, kā vīriešiem, tā sievietēm, ar ziedu, koku un šokolādes aromātiem, kas zināmi jau kopš senatnes un saistīti ar erotiskām izjūtām, lai atbrīvotos no spriedzes un sastinguma, atraisot jutekliskumu. Tas ir dabīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā, un ikviena šūna tās uzņems labprāt, bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem. Atstājiet eļļu uz 6 –12 stundām uz ādas, iekams ejat dušā vai peldaties.

Eļļa lieliski derēs, ejot vannā vai dušā!

Ejot vannā vai pirtī, ūdenim var pievienot 10 ml eļļas.

 Sastāvs: Prunus dulcis (saldo mandeļu) eļļa, Helianthus annuus (nekaltētu saulespuķu sēklu kodolu) eļļa, Simmondsia chinensis (žožobas) eļļa,  Cananga odorata (Ylang Ylang) ziedu ēteriskā eļļa, Salvia sclarea (salvijas lapu) eļļa, Santalum spicata (sandalkoka) eļļa, Limonene1,  E vitamīns.

Uzglabāt tumšā un vēsā vietā. 
Lietot tikai ārīgi.

 Nav ieteicams lietot grūtniecības laikā.