Menu
Your Cart

GERARD'S BODY ACTION KIT COOL&WARM EFFECT (THERMO SLIM+KRYO SLIM)

GERARD'S BODY ACTION KIT COOL&WARM EFFECT (THERMO SLIM+KRYO SLIM)
GERARD'S BODY ACTION KIT COOL&WARM EFFECT (THERMO SLIM+KRYO SLIM)

ĶERMEŅA FITNESA KOSMĒTIKAS KOMPLEKTS PERFEKTAM SILUETAM BEZ CELULĪTA UN LIEKO TAUKAUDU NOGULSNĒJUMIEM. AR RADIKĀLU IEDARBĪBU.

Tilpums: 250ml+250ml


66.00€
Bez PVN: 54.55€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: bodyactionkit

THERMO SLIM – TERMOAKTĪVS NOTIEVĒŠANU VEICINOŠS-AUDUS IZLĪDZINOŠS ĶERMEŅA GĒLS (THERMO SLIM+KRYO SLIM)
Ātri absorbējošs termoaktīvs gēls, īpaši izstrādāts, lai pretdarbotos ūdens aizturei un visnepakļāvīgākajam celulītam, samazinot apelsīna mizai līdzīgo ādas izskatu, liekos, lokālos taukaudu nogulsnējumus. 2% zaļās kafijas ar labi zināmām lipolītiskajām īpašībām darbojas sinerģiskā kombinācijā ar 2.5% efeju, savelkošām un tonizējošām īpašībām, lai mobilizētu stagnantos šķidrumus un pretdarbotos tauku uzkrāšanai, tonizētu un atjaunotu siluetu. 3% Āzijas centīlija, kas dziedē un savelk audus, efektīvi uzlabo ādas virskārtas asins cirkulāciju; tās iedarbību pastiprina 2% zirgkastanis, kas nomierina, spēcina un aizsargā kapilārus. Sastāvu papildina 3.5% kurkuma, kas ir dabīga antioksidējoša un tūsku mazinoša viela, kā arī komplekss no 2.5% sublimētām kviešu olbaltumvielām un 2% hialuronskābes, kas padara ādu maigu un kompaktu.

• Iedarbojas likvidējoši uz tauku uzkrājumiem, atjaunojot silueta formu
• Sekmē audu apgādi ar skābekli
• Padara ādu maigu un gludu, atjaunotāku

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Klājiet uz defektu skartajām ķermeņa zonām, vēlams no rīta vai pēc nepieciešamības. Saudzīgi masējiet līdz pilnīgai gēla absorbcijai. Pēc lietošanas rūpīgi nomazgājiet savas rokas. Lūdzam ņemt vērā, ka šis izstrādājums satur nikotīnskābes esterus. Ādas apsarkums līdz pat 30 min. ir normāls termogēnās iedarbības rezultāts ar kņudiņošu efektu. Izvairieties no saskares ar acīm un gļotādām.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.


CRYO SLIM – TŪSKU NOVĒRSOŠS, NOTIEVĒŠANU VEICINOŠS, TONIZĒJOŠS GĒLS AR RADIKĀLU AUKSTUMA EFEKTU

Maksimāli atsvaidzinošs un ātri absorbējošs gēls, kas sniedz tūlītēju atvieglojumu un labsajūtu nogurušām, uztūkušām un smagām kājām. Novērš tūsku lokālās zonās. Līdzsvaru atjaunojošo iedarbību sekmē 3% Termālie oligoelementi, kas nodrošina barojošu un aizsargājošu iedarbību šūnu osmotiskajiem procesiem, uzlabojot ādas trofiku un izskatu,1,5% Actibiome, vērtīga dabiska probiotiķa, kas aizsargā ādas mikrofloras un mikrofaunas integritāti. Asinsvadus aizsargājošo kompleksu veido 1% irbulene, tūsku mazinoša un savelkoša, 1% efeja, tonizējoša un lipolītiska, kas uzlabo ādas asins mikrocirkulāciju un atjauno pareizo šķidrumu plūsmu, kas vajadzīga, lai mobilizētu un izvadītu uzkrājušos toksīnus tiešas vai netiešas fiziskas spriedzes rezultātā. Sastāvs ir papildināts ar spēcinošo un atdzīvinošo 1,7% arginīnu, vērtīgām aminoskābēm, kas stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, padarot audus tonizētus un kompaktus.1,8% karnitīna, molekulu, kas samazina tauku šūnu apjomu un tādējādi ādas tauku nogulsnējumus.

• Svaiga un ātri absorbējama gēla struktūra
• Samazina muskuļu nogurumu un spēku izsīkumu pēc fiziskiem
treniņiem
• Rekonstruē un tonizē siluetu
• Izvada lieko šķidrumu un destrukturizē liekos taukaudus

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Uzklāt vairākas reizes dienā, pēc vajadzības. Masējiet ar apļveida kustībām pa visu kāju no potītes uz augšu, līdz gēls pilnībā absorbēts. Klājiet uz tūskas skartajām zonām, plānā kārtā, vēlams vairākas stundas pirms gulēt iešanas vai no rīta. Rūpīgi nomazgājiet rokas pēc krēma aplikācijas. Var izraisīt viegli kņudinošu iedarbību uz acu gļotādas, kā arī izgaro īslaicīgi izteiktu kampara – mentola smaržu.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.