Menu
Your Cart

Mandeļu vasks RICA, 100ml

Mandeļu vasks RICA, 100ml
Mandeļu vasks RICA, 100ml

Sastāvdaļas: saldo mandeļu eļļa, titāna dioksīds, cinka oksīds, bišu vasks, augu eļļu maisījums, kolofoniju un krāsvielas nesaturošs; Paredzēts: ļoti sausai, delikātai un jutīgai ādai; Rezultāti: delikāti likvidē matiņus, mazina iekaisumu, ādas apsārtumu, mīkstina un mitrina ādu; Tilpums: 100 ml Ražots: Itālijā Artikuls: ERICA03

1.94€
Bez PVN: 1.60€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: ERICA03

RICA Mandeļu vaska sastāvā esošie dabiskie sveķi un eļļas nodrošina ideālu un maigu depilācijas procesu. Mandeļu eļļai piemīt ādu mīkstinošas īpašības, bišu vasks darbojas kā dabisks antiseptisks līdzeklis. Piemērots sejas un ķermeņa matiņu depilācijai, kā arī delikātai pūciņu likvidēšanai.

Saldo mandeļu eļļa izslavēta ar savu nomierinošo un mīkstinošo iedarbību. Saldo mandeļu aromāts rada telpā mierīgu, patīkamu atmosfēru. Titāna dioksīds piešķir vaskam krēmveida konsistenci un padara to ļoti maigu, samazina apsārtumu pat visjutīgākajās vietās. Krēmveida un samta tekstūra atvieglo uzklāšanu un garantē lielisku saķeri, padarot vaksācijas procesu mazāk sāpīgu. Cinka oksīds: ļoti svarīgas sastāvdaļas, pateicoties tās absorbējošajām un nomierinošajām īpašības, kā arī ar katru reiz ļauj sasniegt maksimāli labus rezultātus. Bišu vasks: dabīga kosmētikas sastāvdaļa, kas bagāta ar minerālsāļiem un proteīniem. Tā garantē aizsardzību, baro un mitrina. Augu eļļu maisījums: tā ir Ricas patentētā formula. Tā baro un mitrina ādu pēc depilācijas un nodrošina vasku ar izcilām elastīgām īpašībām, padarot to maksimāli maigu ādai. Kolofoniju nesaturošs. Kolofonijs ir spēcīga ādu kairinoša viela, ko nereti satur depilācijas produkti.