Menu
Your Cart

Nail Tek Surface Ridge Filler nagu stiprinātājs, 15ml

Nail Tek Surface Ridge Filler nagu stiprinātājs, 15ml
Nail Tek Surface Ridge Filler nagu stiprinātājs, 15ml

Nagu stiprinātājs, kas izlīdzina nagu virsmu

Tilpums: 15ml

Ražots: ASV

Kods: 1010106

9.80€
Bez PVN: 8.10€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 14499

 

Nail Tek HYDRATION THERAPHY Surface Refining Ridgefiller - nagu stiprinātājs 15ml
- izlīdzina naga virsmu;
- padara nagus gludākus

- ātri žūst (bez spīduma).

Nail Tek HYDRATION THERAPHY līdzekļi – ir ievērojams sasniegums dabīgo nagu kopšanas un ārstēšanas līdzekļu industrijā. Pateicoties tam, ka optimālās formulas izstrādē tiek izmantots attīrīts ūdens, HYDRATION THERAPHY līdzekļi paātrina naga augšanu, nepārkaltē tā plātnīti, kutikulu un naga gultni.

HYDRATION THERAPHY līdzekļu testēšana ir devusi labus rezultātus ASV salonos. HYDRATION THERAPHY līdzekļu sastāvā bez attīrīta ūdens ir iekļauta arī unikāla ūdeni piesaistoša molekula - pentavitīns. Šī kombinācija atjauno un uztur naga plātnītes un gultnes dabīgo mitruma līdzsvaru. A, D un E vitamīni rada barības vielām bagātinātu vidi un labvēlīgus apstākļus ātrai veselīgu nagu augšanai. Rezultātā jūs iegūstat stiprākus, ievērojami gludākus, veselīgākus un elastīgākus nagus.

HYDRATION THERAPHY līdzekļi:
♦ Nostiprina un nepārkaltē;
♦ Atjauno dabīgo mitruma līdzsvaru;
♦ Stimulē augšanu;
♦ Saglabā elastību

Programma HYDRATION THERAPHY piedāvā manikīra meistariem un klientiem vairākas priekšrocības.

Manikīra meistaram:
♦ HYDRATION THERAPHY līdzekļiem nav nepieciešama papildus bāzes kārtas vai nostiprinošas virskārtas uzklāšana;
♦ Līdzekļi ļoti ātri nožūst;
♦ Pēc nožūšanas līdzekļi piešķir nagiem intensīvu spīdumu.

Klientiem pēc HYDRATION THERAPHY līdzekļu lietošanas:
♦ Pastiprinās veselīgu nagu augšanas process un nagi kļūst elastīgāki;
♦ Lietojot šos līdzekļus ikdienā, nagi kļūst gludāki un veselīgāki;
♦ Dekoratīvā nagu laka kļūst noturīgāka.

Nagi, gluži tāpat kā āda un mati, ir dzīvi audi, kuriem ir nepieciešams mitruma līdzsvars. Ja jums ir ļoti sausa āda, tā var sākt plaisāt un lobīties. Arī pārkaltēti mati kļūst nedzīvi un lūstoši. Tāpat, ja jūsu nagiem trūkst mitruma, tie var sākt plaisāt un lūst, bet to brīvais galiņš slāņoties.

HYDRATION THERAPHY līdzekļi nepārkaltē, bet mitrina nagus, padarot tos stiprus un uzturot naga plātnītes un gultnes dabīgo mitruma līdzsvaru. Mitrināšanas un nostiprināšanas kombinācija palīdz padarīt nagus veselīgus.

Nail Tek HYDRATION THERAPHY
Mitrināšana + nostiprināšana
Veselīgi nagi

Īpašības 
Jaunākā mitināšanas formula satur attīrītu ūdeni, kas atjauno un uztur mitruma bilanci.

Priekšrocības
Nagi kļūst gludāki, veselīgāki un elastīgāki. Mazinās nagu lūšanas risks.

Īpašības 
Satur pentavitīnu un A, D un E vitamīnus, kas nepieciešami garāku un elastīgāku nagu augšanai. 

Priekšrocības
Unikālā mitrumu piesaistošā molekula un vitamīni palīdz nagiem augt stiprākiem un elastīgākiem.

Īpašības 
Padara nagu laku noturīgāku.

Priekšrocības
Nav nepieciešams papildus uzklāt nagu lakas bāzes kārtu. Veicina nagu lakas noturību.

Īpašības 
Momentāni nožūst un piešķir nagiem intensīvu spīdumu

Priekšrocības
Nav nepieciešams papildus uzklāt nagu lakas nostiprinošo virskārtu.

 

Nail Tek ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes nagu un ādas kopšanas līdzekļu ražotājiem. Katrs Nail Tek produkts ir unikāla dabīgo nagu kopšanas programmas daļa.

 

Nail Tek misija ir novatorisku tehnoloģiju tālāka attīstīšana, efektīvu mācību programmu veicināšana un vienota virziena radīšana veiksmīgai un ilgstošai sadarbībai. 

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt pretsēnīšu līdzekli - Nail Tek Renew.

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt nagus stiprinošu līdzekli, kas izlīdzina naga virsmu - Nail Tek Foundation I, II, III un XTRA.

Laikapstākļi, dzīvesveids un ikdiena ietekmē jūsu nagu stāvokli. Nail Tek nagu kopšanas programma ļauj jums brīvi mainīt vienu līdzekli uz citu, nodrošinot individuāli jums piemērotu, ideālu nagu kondicionēšanu un stiprināšanu. Ja mainās jūsu vajadzības, var mainīties arī jūsu Nail Tek līdzeklis.

Lietošanas pamācība manikīra veikšanai ar Nail Tek līdzekļiem:

1.                              Sāciet ar notīrītiem, kvadrātovālu vai apļveida formas nagiem. Nail Tek Crystal File kristālu nagu vīlīte ir lieliski piemērota dabīgu nagu formas veidošanai. Tās mikro gritu virsma pasargā dabīgā naga brīvo maliņu.

2.                              Uzklājiet Nail Tek STEP ONE uz un zem naga. Katra veselīga manikīra un pedikīra pirmajam solim jāsākas ar šo maigo atjaunojošo līdzekli, kurš maigi notīra un efektīvi sagatavo dabīgā naga virsmu stiprinošu līdzekļu un nagu lakas uzklāšanai. 

3.                              Apstrādājiet nagus uzklājot vienu jums piemērotā Nail Tek Formulation vai Foundation Formulation līdzekļa kārtu. Klientam ir iespēja izvēlēties, vai kā bāzes kārtu pielietot kādu no Nail Tek līdzekļiem VAI atbilstošo Foundation līdzekli. Sāciet uzklāšanu virzoties no baltā pusmēness formas ieloka uz naga galiņu, nostiprinot naga brīvo maliņu. Sekojiet, lai līdzeklis nenokļūst uz kutikulām, jo tas var kļūt sausas. 

4.                              Krāsojiet jūsu mīļākā toņa nagu laku divās kārtās.

5.                              Aizsargājiet nagus ar atbilstošo Nail Tek Formulations vai Quicken ātri cietējošo nagu lakas žāvētāju, virskārtu. Pabeidziet ar 10-SPEED kārtas uzklāšanu.

 

6.                              Uzklājiet atbilstošo Nail Tek Formulation līdzekli katru dienu 7 dienu garumā kā virsējo kārtu virs nagu lakas, lai nostiprinātu un aizsargātu nagu brīvās maliņas.