Menu
Your Cart

Nail Tek III Protection Plus sausiem un lūztošiem nagiem, 15ml

Nail Tek III Protection Plus sausiem un lūztošiem nagiem, 15ml
Nail Tek III Protection Plus sausiem un lūztošiem nagiem, 15ml
Nagu stiprināšanas līdzeklis. Tilpums: 15ml Ražots: ASV Art. 1010003
9.95€
Bez PVN: 8.22€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 14416

Nagu stiprināšanas līdzeklis NailTek III Protection Plus efektīvi ārstē un mitrina izžuvušus un lūztošus nagus. Regulāri lietojot šo nagu stiprināšanas līdzekli, nagi kļūs spēcīgāki, atgūs dabisko mitruma līmeni, vairs nelūzīs un būs aizsargāti pret vides kaitīgo iedarbību.

 

Kādēļ izvēlēties līdzekli Nail Tek III Protection Plus?

- Nail Tek ārstē lūztošus un trauslus nagus.

- Nail Tek stiprina nagus.

- Nail Tek atjauno nagu mitruma līmeni - nagi kļūst elastīgi un nelūzt.

- Nail Tek aizsargā pret kaitīgo vides iedarbību.

 

Nail Tek III Protection Plus lietošana

Pārklājiet nagus ar nagu stiprināšanas līdzekli Nail Tek vienā kārtā. Pagaidiet, līdz nožūst. Tad uzklājiet Jūsu iecienītās nagu lakas kārtu. Kad laka nožuvusi, uzklājiet stiprināšanas līdzekli Nail Tek III Protection Plus divās kārtās. Lakotos nagus katru dienu pārklājiet ar vienu nagu stiprināšanas līdzekļa Nail Tek kārtu. Pēc nedēļas ar nagu lakas noņēmēju notīriet nagus un atkal atkārtojiet šo procedūru.

 

Nail Tek ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes nagu un ādas kopšanas līdzekļu ražotājiem. Katrs Nail Tek produkts ir unikāla dabīgo nagu kopšanas programmas daļa.

Nail Tek misija ir novatorisku tehnoloģiju tālāka attīstīšana, efektīvu mācību programmu veicināšana un vienota virziena radīšana veiksmīgai un ilgstošai sadarbībai. 

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt pretsēnīšu līdzekli - Nail Tek Renew.

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt nagus stiprinošu līdzekli, kas izlīdzina naga virsmu - Nail Tek Foundation I, II, III un XTRA.