Menu
Your Cart

Nail Tek Quicken ātri žūstošā nagu lakas virskārta 15 ml

Nail Tek Quicken ātri žūstošā nagu lakas virskārta 15 ml
Nail Tek Quicken ātri žūstošā nagu lakas virskārta 15 ml
Ātri žūstoša nagu lakas virskārta. Tilpums: 15ml Ražots: ASV Kods: 1010008
9.96€
Bez PVN: 8.23€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 14421

Nail Tek Quicken ātri žūstošā lakas virskārta 15 ml 

Līdzeklis NailTek Quicken ir efektīva ātri žūstoša nagu lakas virskārta.

Kādēļ izvēlēties līdzekli Nail Tek Quicken?

·                                 Nail Tek Quicken paātrina nagu lakas nožūšanu.

·                                 Aizsargā nagu laku pret lobīšanos 

·                                 Padara nagu laku noturīgāku, ilgāk saglabā krāsu nu mirdzumu

NailTek Quicken lietošana

·                                 Pārklājiet nagus ar savu iecienīto nagu laku. Tad uzklājiet Nail Tek Quicken. Ļaujiet nožūt.

 

Nail Tek ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes nagu un ādas kopšanas līdzekļu ražotājiem. Katrs Nail Tek produkts ir unikāla dabīgo nagu kopšanas programmas daļa.

 

Nail Tek misija ir novatorisku tehnoloģiju tālāka attīstīšana, efektīvu mācību programmu veicināšana un vienota virziena radīšana veiksmīgai un ilgstošai sadarbībai. 

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt pretsēnīšu līdzekli - Nail Tek Renew.

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt nagus stiprinošu līdzekli, kas izlīdzina naga virsmu - Nail Tek Foundation I, II, III un XTRA.

Laikapstākļi, dzīvesveids un ikdiena ietekmē jūsu nagu stāvokli. Nail Tek nagu kopšanas programma ļauj jums brīvi mainīt vienu līdzekli uz citu, nodrošinot individuāli jums piemērotu, ideālu nagu kondicionēšanu un stiprināšanu. Ja mainās jūsu vajadzības, var mainīties arī jūsu Nail Tek līdzeklis.

Lietošanas pamācība manikīra veikšanai ar Nail Tek līdzekļiem:

1.                              Sāciet ar notīrītiem, kvadrātovālu vai apļveida formas nagiem. Nail Tek Crystal File kristālu nagu vīlīte ir lieliski piemērota dabīgu nagu formas veidošanai. Tās mikro gritu virsma pasargā dabīgā naga brīvo maliņu.

2.                              Uzklājiet Nail Tek STEP ONE uz un zem naga. Katra veselīga manikīra un pedikīra pirmajam solim jāsākas ar šo maigo atjaunojošo līdzekli, kurš maigi notīra un efektīvi sagatavo dabīgā naga virsmu stiprinošu līdzekļu un nagu lakas uzklāšanai. 

3.                              Apstrādājiet nagus uzklājot vienu jums piemērotā Nail Tek Formulation vai Foundation Formulation līdzekļa kārtu. Klientam ir iespēja izvēlēties, vai kā bāzes kārtu pielietot kādu no Nail Tek līdzekļiem VAI atbilstošo Foundation līdzekli. Sāciet uzklāšanu virzoties no baltā pusmēness formas ieloka uz naga galiņu, nostiprinot naga brīvo maliņu. Sekojiet, lai līdzeklis nenokļūst uz kutikulām, jo tas var kļūt sausas. 

4.                              Krāsojiet jūsu mīļākā toņa nagu laku divās kārtās.

5.                              Aizsargājiet nagus ar atbilstošo Nail Tek Formulations vai Quicken ātri cietējošo nagu lakas žāvētāju, virskārtu. Pabeidziet ar 10-SPEED kārtas uzklāšanu.

 

6.                              Uzklājiet atbilstošo Nail Tek Formulation līdzekli katru dienu 7 dienu garumā kā virsējo kārtu virs nagu lakas, lai nostiprinātu un aizsargātu nagu brīvās maliņas.