Menu
Your Cart

Nail Tek Renew kutikulas eļļa ar tējas koka ekstraktu 3.4ml

Nail Tek Renew kutikulas eļļa ar tējas koka ekstraktu 3.4ml
Nail Tek Renew kutikulas eļļa ar tējas koka ekstraktu 3.4ml

Kutikulas eļļa ar tējas koka ekstraktu

Tilpums: 3.4ml

Zīmols: Nail Tek

Ražots: ASV

4.76€
Bez PVN: 3.93€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: E1010020

Nail Tek kutikulas eļļa ar tējas koka ekstraktu 4.8 ml

Kādēļ izvēlēties līdzekli Nail Tek Renew?

· Tā sastāvā ir tējas koka ekstrakts, kas nomierina un dziedē ādu

· Atjauno, baro un mīkstina ienadžus

· Nodrošina dabisku aizsardzību pret sēnīšu infekcijām

· Sastāv no dabīgajām eļļām un mitrinošiem komponentiem 

NailTek Renew lietošana

·                                 Pēc manikīra veikšanas uzklājiet Nail Tek Renew uz ienadžiem un maigām kustībām iemasējiet ādā.

Nail Tek ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes nagu un ādas kopšanas līdzekļu ražotājiem. Katrs Nail Tek produkts ir unikāla dabīgo nagu kopšanas programmas daļa.

Nail Tek misija ir novatorisku tehnoloģiju tālāka attīstīšana, efektīvu mācību programmu veicināšana un vienota virziena radīšana veiksmīgai un ilgstošai sadarbībai. 

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt pretsēnīšu līdzekli - Nail Tek Renew.

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt nagus stiprinošu līdzekli, kas izlīdzina naga virsmu - Nail Tek Foundation I, II, III un XTRA.

Laikapstākļi, dzīvesveids un ikdiena ietekmē jūsu nagu stāvokli. Nail Tek nagu kopšanas programma ļauj jums brīvi mainīt vienu līdzekli uz citu, nodrošinot individuāli jums piemērotu, ideālu nagu kondicionēšanu un stiprināšanu. Ja mainās jūsu vajadzības, var mainīties arī jūsu Nail Tek līdzeklis.

Lietošanas pamācība manikīra veikšanai ar Nail Tek līdzekļiem:

1.Sāciet ar notīrītiem, kvadrātovālu vai apļveida formas nagiem. Nail Tek Crystal File kristālu nagu vīlīte ir lieliski piemērota dabīgu nagu formas veidošanai. Tās mikro gritu virsma pasargā dabīgā naga brīvo maliņu.

2.Uzklājiet Nail Tek STEP ONE uz un zem naga. Katra veselīga manikīra un pedikīra pirmajam solim jāsākas ar šo maigo atjaunojošo līdzekli, kurš maigi notīra un efektīvi sagatavo dabīgā naga virsmu stiprinošu līdzekļu un nagu lakas uzklāšanai. 

3.Apstrādājiet nagus uzklājot vienu jums piemērotā Nail Tek Formulation vai Foundation Formulation līdzekļa kārtu. Klientam ir iespēja izvēlēties, vai kā bāzes kārtu pielietot kādu no Nail Tek līdzekļiem VAI atbilstošo Foundation līdzekli. Sāciet uzklāšanu virzoties no baltā pusmēness formas ieloka uz naga galiņu, nostiprinot naga brīvo maliņu. Sekojiet, lai līdzeklis nenokļūst uz kutikulām, jo tas var kļūt sausas. 

4.Krāsojiet jūsu mīļākā toņa nagu laku divās kārtās.

5. Aizsargājiet nagus ar atbilstošo Nail Tek Formulations vai Quicken ātri cietējošo nagu lakas žāvētāju, virskārtu. Pabeidziet ar 10-SPEED kārtas uzklāšanu.

6.Uzklājiet atbilstošo Nail Tek Formulation līdzekli katru dienu 7 dienu garumā kā virsējo kārtu virs nagu lakas, lai nostiprinātu un aizsargātu nagu brīvās maliņas.