Menu
Your Cart

Nail Tek XTRA līdzeklis stipri bojātiem nagiem 15ml

Nail Tek XTRA līdzeklis stipri bojātiem nagiem 15ml
Nail Tek XTRA līdzeklis stipri bojātiem nagiem 15ml

Nagu stiprināšanas līdzeklis.

Tilpums: 15ml

Ražots: ASV

11.98€
Bez PVN: 9.90€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 1010004

Nagu stiprināšanas līdzeklis Nail Tek XTRA ir ļoti efektīvs līdzeklis bojātu nagu ārstēšanai. Šī produkta sastāvā ir aktīvo vielu koncentrāti, kuri padarīs Jūsu nagus īpaši izturīgus un elastīgus. Nail Tek XTRA ir piemērots, ja nagi ir ļoti stipri bojāti vai novājināti - piem., lūzt, slāņojas un šķeļas.

Kādēļ izvēlēties līdzekli NailTek  XTRA?

  • Nail Tek XTRA īpaši piemērēts stipri bojātiem nagiem.
  • Nail Tek stiprina nagu struktūru.
  • Nail Tek atjauno nagu mitruma līmeni - nagi kļūst elastīgi un nelūzt.

NailTek XTRA lietošana

Pārklājiet nagus ar nagu stiprināšanas līdzekli Nail Tek XTRA vienā kārtā. Pagaidiet, līdz nožūst. Tad uzklājiet Jūsu iecienītās nagu lakas kārtu. Kad laka nožuvusi, uzklājiet stiprināšanas līdzekli Nail Tek XTRA divās kārtās. Lakotos nagus katru dienu pārklājiet ar vienu nagu stiprināšanas līdzekļa Nail Tek kārtu. Pēc nedēļas ar nagu lakas noņēmēju notīriet nagus un atkal atkārtojiet šo procedūru.

Nail Tek ir viens no pasaules vadošajiem augstas kvalitātes nagu un ādas kopšanas līdzekļu ražotājiem. Katrs Nail Tek produkts ir unikāla dabīgo nagu kopšanas programmas daļa.

 Nail Tek misija ir novatorisku tehnoloģiju tālāka attīstīšana, efektīvu mācību programmu veicināšana un vienota virziena radīšana veiksmīgai un ilgstošai sadarbībai. 

Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt pretsēnīšu līdzekli - Nail Tek Renew.

 Nail Tek bija pirmie, kas sāka piedāvāt nagus stiprinošu līdzekli, kas izlīdzina naga virsmu - Nail Tek Foundation I, II, III un XTRA.