Menu
Your Cart

Naturtint Green technologies 6G Dark Golden Blonde 165ml - matu krāsa

Naturtint Green technologies 6G Dark Golden Blonde 165ml - matu krāsa
Naturtint Green technologies 6G Dark Golden Blonde 165ml - matu krāsa
Artikuls: ENT322 Tilpums: 165 ml Ražots: Spānija
10.00€
Bez PVN: 8.26€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 14601

Naturtint saudzējošā formula un "zaļās" tehnoloģijas apvieno permanentās matu krāsas efektivitāti un augu aktīvās sastāvdaļas, kas ļauj matus saglabāt veselīgus un piešķir tiem zīdainu mirdzumu un aizsardzību. Naturtint nesatur parabēnus, silikonu, parafīnu, minerāleļļas, smagos metālus, mākslīgās aromātvielas, SLS (Sodium Lauryl Sulfate) un formaldehīda atvasinājumus. Atjauno matu struktūru un palielina apjomu - Krāsas aktivās augu sastavdaļas aizsargā matu šķiedras un piešķir spīdumu arī matiem, kas cietuši no nesaudzīgas kopšanas un krāsošanas. Stiprina - Kviešu proteīni samazina matu lūšanu. Matu šķiedras kļust gludas un maigas, tiek atjaunots nebojātu matu dabīgais spīdums. Nokrāso sirmos matus- Naturtint īpašā formula jau ar pirmo krāsošanas reizi pilnībā noklāj sirmos matus. Šī ir pirmā matu krāsa, kas efektīvi gan nokrāso matus, gan arī aizsargā tos.  Dzīvīgs, dabīgs tonis- Spēcīgie krāsas mikropigmenti iespiežas dziļākajos matu slāņos, piešķirot tiem intensīvu, dzīvīgu un ilgnoturīgu toni.  Ilgnoturīga krāsa - Dabīgais saulespuķu ekstrakts aizsargā matus no vides kaitigās iedarbības, tadēļ mati saglabā košo toni līdz nākamajai krāsošanas reizei.  Augu izcelsmes sastāvdaļas: Kviešu proteīni - stiprina un mīkstina, Saulespuķu ekstrakts - krāsas aizsardzība, Linsēklu ekstrakts – kondicionēšana, Citronu ekstrakts – dzīvotspēja, Oleīnskābe (Omega 9) – spīdums Dabīgas sastāvdaļas: Rozmarīna un eikalipta eļļa, sojas, kukurūzas un auzu olbaltumvielu ekstrakti.  Iepakojumā ietilpst:  Krāsvielas pudelīte 60ml - Matukrāsa bez amonjaka, ar aktivām augu sastāvdaļām – skaistu, veselīgu matu noslēpums.  Pudelīte-aplikators ar attīstošo emulsiju 60ml - Krāsu sajauc un uzklāj, izmantojot šo pudelīti.  Balzams- kondicionieris ar krāsu fiksējošu iedarbību 15ml – Satur dabīgus kviešu proteīnus, saulespuķu, citronu un linsēklu ekstraktus. Līdzeklis nostiprina krāsu, samazina matu lūšanu, mitrina un nomierina galvas ādu un matus.  Šampūns 15ml - Nesatur sulfātus, parabēnus un mākslīgās aromātvielas. Naturtint šampūns tiek bagātināts ar dabīgu linsēklu ekstraktu, rozmarīna un eikaliptu eļļu, kas padara matus pakļāvīgus un mirdzošus.  Lietošanas instrukcija: Lūdzu, uzmanīgi izlasīt visas bukletā noradītas instrukcijas.  Aizsargcimdi: Krāsošanas laikā aizsargā rokas.  Sastāvs (INCIS): PEG-2 OLEAMINE. AQUA PURIFICATA (PURIFIED WATER). COCAMIDE DEA. ALCOHOL DENAT (ALCOHOL). PROPYLENE GLYCOL. OLEIC ACID. ETHANOLAMINE. p-PHENYLENEDIAMINE. SODIUM SULFITE. TETRASODIUM EDTA. HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN (TRITICUM VULGARE, SOY, CORN, AVENA SATIVA). SODIUM ERYTHORBATE. 4-CHLORORESORCINOL. 2-AMINO-4- HYDROXYETHYLAMINOANISOLE SULFATE. N,N-BIS (2-HYDROXYETHYL)-p-PHENYLENEDIAMINE SULFATE. 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE. m-AMINOPHENOL.

Ieteikumi:

Matus krāsot ne biežāk kā reizi divās nedēļās

Krāsošanas procesā nelietot metāliskus traukus un citus piederumus

Nepārsniegt kopējo krāsas iedarbības laiku (30-40 min)

Krāsojot matus gaišākus, vienā krāsošanas reizē ieteicams lietot ne vairāk kā divus toņus gaišāku krāsu, nekā jūsu esošais matu tonis

Lietojot zīmola Naturtint matu krāsas ilgstoši, uzlabosies jūsu matu stāvoklis, tiks nostiprinātas matu

saknes, un ar katru nākamo krāsošas reizi tonis kļūs dzīvīgāks.

Ilgnoturīgam krāsas tonim ieteicams lietot Naturtint šampūnu un kondicionieri. Naturtint šampūns tiek bagātināts ar dabīgu linsēklu ekstraktu, rozmarīna un eikaliptu eļļu, kas padara matus pakļāvīgus un mirdzošus. Nesatur sulfātus, parabēnus un mākslīgās aromātvielas. Balzams-kondicionieris nostiprina krāsu, samazina matu lūšanu, mitrina un nomierina galvas ādu un matus.

Naturtint matu krāsas unikālās īpašības jau novērtējšas miljoniem sieviešu, un tā tiek lietota vairāk nekā 30 pasaules valstīs.