Menu
Your Cart

FOUR REASONS COLOR MASK SHAMPOO PLATINUM - Tonējošs šampūns Platīns, 250ml

FOUR REASONS COLOR MASK SHAMPOO PLATINUM - Tonējošs šampūns Platīns, 250ml
FOUR REASONS COLOR MASK SHAMPOO PLATINUM - Tonējošs šampūns Platīns, 250ml
Tilpums
Tilpums 250ml
16.90€
Bez PVN: 13.97€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: FR-Platin-sh

Tonējošs šampūns krāsotiem, blondiem un pelēkiem matiem. Tā krāsas pigmenti piešķir matiem vēsu, vieglu sudrabainu nokrāsu, novērš dzeltenīgumu un saglabā matu krāsu.

Bagātīgi ar krāsu pigmentu, COLOR MASK tonējošie šampūni, cik vien maigi iespējams, attīra krāsotus matus, palielina spīdumu un efektīvi noņem statisko elektrību. Lietojiet tradicionālā šampūna vietā, kad vēlaties pastiprināt matu krāsas toņa intensitāti un matu mirdzumu. Nesatur sulfātus, vegānisks.

MATU KRĀSAS SAGLABĀŠANA STARP KRĀSOŠANAS REIZĒM
FOUR REASONS COLOR MASK ir viegls un efektīvs risinājums visbiežāk sastopamiem krāsotiem matiem: izbalējusi krāsa. Produktos esošais bagātīgais pigmenta daudzums nodrošina, ka Jūsu matiem ilgu laiku būs svaigi krāsots mirdzums starp krāsošanas reizēm.

SAGLABĀ MATU KRĀSAS TOŅA VĒSUMU VAI SILTUMU
FOUR REASONS COLOR MASK produkti efektīvi saglabā vēsu vai siltu toni Jūsu matu krāsā. Blondi mati kļūst gaiši un vēsi, siltie brūnie toņi kļūst bagātīgi un piepildīti, vēsie tumšie toņi saglabā stilīgo vēsumu. Kā arī COLOR MASK saglabā izaicinošo sarkano toņu intensitāti.

TONĒŠANA
Ja Jūs vēlaties dažādību, izmantojiet COLOR MASK produktus, lai matiem piešķirtu jaunas un svaigas nianses. Izbaudiet grezno rozā zelta toni vai intensīvi rozā nokrāsu blondos matos, tonējiet gaiši brūnus matus ar krāšņu, metālisku bronzas toni vai arī piešķiriet tumšiem matiem violetu nokrāsu.

Lietošana: Uzputojiet šampūnu starp plaukstām, uzklājiet uz mitriem matiem un ieziediet. Atstājiet uz brīdi un uzmanīgi izskalojiet. Atstājot šampūnu ilgāku laiku, rezultāts tiks pastiprināts. Lietojiet regulārā šampūna vietā ikreiz, kad nepieciešams atjaunot matu krāsu. Ņemiet vērā, ka jūsu matu porainība, stāvoklis un pašreizējā nokrāsa ietekmē rezultāta vienmērīgumu.