Menu
Your Cart

GERARD'S BEAUTY SHAPING RAXODO - Pretgravitācijas ķermeņa krēms ar liftinga efektu, 250ml

GERARD'S BEAUTY SHAPING RAXODO - Pretgravitācijas ķermeņa krēms ar liftinga efektu, 250ml
GERARD'S BEAUTY SHAPING RAXODO - Pretgravitācijas ķermeņa krēms ar liftinga efektu, 250ml
Ražots: Itālijā
Tilpums
Tilpums250ml
36.50€
Bez PVN: 30.17€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: D0000240

Nostiprinošs krēms gravitācijas skarto ķermeņa zonu kopšanai un korekcijai kā piemēram rokām, īpaši aukšdelmiem, gurniem, augštilbiem, īpaši stilbu iekšpusē, sēžamvietai un vēderam.
Tas pretdarbojas ādas atslābumam, ko izraisījis svara zaudējums vai audu novecošanās, pateicoties spēcīgas iedarbības aktīvo vielu sinerģiskai kombinācijai:
- 4% Kumelītes ēteriskā eļļa, 5% Žeņšeņš un 3% Salvija stimulē kolagēna, elastīna un hialuronskābes sintēzi, kurām ir tendence laika gaitā sairt un samazināties. Pielietojot tiek nostiprināta epidermas struktūra, nodrošināta aizsardzība pret tonusa zudumu un ādas atslābšanu
- 8% hidrolizētas kviešu olbaltumvielas un 2,5% lavandas ēteriskā eļļa intensīvai ādas tonizēšanai un nostiprināšanai
- 6% žožoba eļļa ādas audu 
Rezultāti ir redzami jau pēc dažām pielietošanas reizēm mājas apstākļos vai tūlītēji pēc profesionālas masāžas. Āda izskatās un kļūst kompaktāka, maiga un gluda. Kursveidā lietojot konkretizējas un nostiprinās ķermeņa kontūra, pievelkas atslābušie audi un āda. Ideāli piemērots novecošanās procesu aizkavēšanai un labas, kompaktas, elastīgas ādas ilgstošai uzturēšanai. Lieliski papildina apjomu un celulīta koriģējošo krēmu lietošanas nobeiguma fāzi.


INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Lieto rītos un vakaros uz tīras ādas cirkulārām kustībām
Uzklāt ar apļveida kustībām nelieliem daudzumiem uz visa vai defektu skartajām ķermeņa zonām. Piemērota ilgstošākai masāžai tīrā veidā vai papildinot pievienojot krēmam dažus gramus Shaping massage oil (masāžas eļļas) un H.E. Elixir uc.Pieļaujams klāt uz krūtīm un kaklam līdz sejas ovāla kontūrai. Pēc lietošanas noskalot rokas. Nelietot grūtniecēm un barojošām māmiņām.
Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.