Menu
Your Cart

GERARD'S MUST-HAVE BODY GEL DEFATIGANTE - Tūsku un nogurumu novērsošs gēls, 250ml

GERARD'S MUST-HAVE BODY GEL DEFATIGANTE - Tūsku un nogurumu novērsošs gēls, 250ml
GERARD'S MUST-HAVE BODY GEL DEFATIGANTE - Tūsku un nogurumu novērsošs gēls, 250ml
Ražots: Itālijā
Tilpums
Tilpums250ml
36.00€
Bez PVN: 29.75€
  • Statuss: Pieejams pasūtīšanai
  • kods: 17151

Gels ar vēsuma efektu ir īpaši izstrādāts, lai sniegtu labsajūtu nogurušām vai tūskainām kājām, potītēm un pēdām. Daudzu nelabvēlīgu faktoru ietekmē, kā piemēram, sēdošs darbs, regulāras staigāšanas uz augstiem papēžiem, ilga stāvēšana vai karstums kājas bieži nogurst un piepamst, radot diskomfortu un neestētisku izskat. Lai to novērstu gela sastāva iedarbīgumu garantē divu augu aktīvo sastāvdaļu sinerģiska kombinācija: 1% Mentola ekstrakts atsvaidzina un tonizē, samazina tūsku un noguruma sajūtu, 3% Melleņu ekstrakts aizsargā kapilārus un asinsvadus, uzlabo asins mikrocirkulāciju. Dažu minūšu laikā pēc lietošanas sajūtams viegluma efekts, uzlabojas limfas attece, mazinās apkārtmērs sakarā ar liekā šķidruma izvadīšanos no audiem. Kājas jutīsies vieglākas, tonizētākas un atsvaidzinātas. Uzlabosies vizuālais efekts.
Ideāli piemērots lietošanai vasaras laikā. Aukstā laikā uzklāt kādu laiku pirms došanās salā. Izteiktas problēmas gadījumos klāt vairākas 2 - 3 reizes dienā, lai iegūtu intensīvus rezultātus līdz sasniegts vēlamais efekts. 


INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Klāt atbilstoši vajadzībām. Sākot no potītēm, masēt ar apļveida kustībām uz visām kājām, līdz pilnībā uzsūcas. Īpašu vērību pievēršot un kārtīgi klājot pēdas augšpusē, ap potītēm, ap celi un zem ceļa, augšstilbu locītavu zonā - limfas mezglu sakopojumu zonās. 
Sargāt acis un intīmās zonas no gela iekļūšanas. Rūpīgi nomazgāt rokas pēc tā lietošanas.
Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.